Ross Ulbricht'in Destekçi Topluluğu, Yeni Bir Token Çıkardı • Coinkolik
Yükleniyor...

Ross Ulbricht’in Destekçi Topluluğu, Yeni Bir Token Çıkardı

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht’in destekleyen FreeRossDAO FREE isminde token çıkardı, Ulbricht’in NFT resimlerinin bir kısmı FREE token karşılığında satın alınabilecek.

ross ulbricht nft

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht’in destekleyen FreeRossDAO FREE isminde token çıkardı, Ulbricht’in NFT resimlerinin bir kısmı FREE token karşılığında satın alınabilecek.

Yasa dışı madde satışı ile tanınan online karaborsa ve darknet marketi Silk Road’un kurucusu Ross Ulbricht, geçtiğimiz günlerde NFT koleksiyonunu satışa sunacağı duyurmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ulbricht’in NFT koleksiyonu 6.2 milyon dolara FreeRossDAO topluluğu tarafından satın alınmıştı.

Ross Ulbricht’in NFT’leri FREE Token İle Satın Alınabilecek

free ross dao

FreeRossDAO, Ross Ulbricht’in özgürlüğü ve ABD cezaevi sisteminde reform başlatmak için kurulmuş bir topluluktur. Topluluk şimdi de FREE ismindeki tokenini piyasaya sürdü.

Hayranlar, FREE token ile Ross Ulbricht’in NFT resimlerinin sahip olabilecek.

Ross Ulbricht’i desteklemek için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir kuruluş olan FreeRossDAO, yayınladığı açıklamayla FREE tokeni piyasaya sürdüğünü duyurdu.

FREE sahiplerine verilen belli hakların yanı sıra, FreeRossDAO’daki tüm önemli referandumlarda oy kullanmak için söz sahibi olmaya hak kazanır.

FREE token, Ethereum (ETH) blok zincirinde ERC-20 tokeni olarak oluşturuldu. Token, dün MEXC Global borsasında Tether (USDT) ile çift olarak listelendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x