Yükleniyor...
Sponsored

Saklama Hizmeti Sunan Komainu, Kullanıcıları İçin Getiri Sağlayan Bir Ürün Başlattı

Kripto para custody şirketi olan Komainu, müşterileri için getiri üreten bir hizmet başlattığını duyurdu.

komainu stake

Kripto para custody şirketi olan Komainu, müşterileri için getiri üreten bir hizmet başlattığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Komainu Yield olarak adlandırılan platform, şirketin müşterilerinin Komainu tarafından kendi adlarına tutulan kripto varlıklarından getiri elde etmelerini sağlıyor. Şirket, varlıkları güvenli depolama altında tutarken, çeşitli Proof of Stake protokollerinde sunulan getirileri elde etmek için gözetim altındaki kriptoyu stake edecek.

Komainu’nun destekçilerinden biri olan CoinShares, platformu kullanan ilk müşteri olacak. Kripto para varlık yöneticisi, Komainu ile halihazırda bir çift kripto borsasında işlem gören ürünü (ETP) güvence altına alıyor.

Duyurunun bir parçası olarak, Komainu Başkanı Henson Orser, getiri ürününü piyasaya sürme kararının, şirketin Proof of Stake’e yönelik eksen etrafında pazar konumunu iyileştirmesine yardımcı olmak olduğunu belirtti. Orser, Komainu Yield’in müşterilerin depolanan kripto varlıklarından getiri elde etmeleri için “güvenli ve şeffaf” bir yol sunduğunu da sözlerine ekledi.

Komainu tarafından keşfedilen ilk yol staking olsa da şirket, platforma diğer getiri yaratan stratejileri dahil etmeyi planladığını söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x