Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Samsung Pay'e Kripto Paralar Eklenebilir!

Samsung Pay’e Kripto Paralar Eklenebilir!

ABONE OL:google-news

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Electronics’in Samsung Pay’ın arkasındaki ekiple Blockchain ekibini değiştirdiği için ödeme uygulamasına kripto paraları eklemeyi planladığı bildiriliyor.

Business Korea’nın haberine göre, Samsung’Un Blockchain görev gücü, teknoloji devinin amiral gemisi Galaxy S10 için “Samsung Blockchain KeyStore” ve “Samsung Blockchain Wallet”ı geliştirdi.

Yerel haber kaynakları, Samsung’un Samsung Pay gibi temel hizmetleri geliştiren ve işleten bölümü ile Blockchain görev gücünü değiştirdiğini iddia ediyorlar. Şirketin görev gücü, hizmet iş bölümlerinin başkan yardımcısı olan Kim Yong-jae’nin gözetiminde. Business Korea, görev gücündeki değişikliğin şirketin Blockchain ve kripto para hizmetlerini genişletmeyi planladığını açıkladığı dönemde gelmiş olmasına dikkat çekiyor.

Bazıları, teknoloji devinin Samsung Pay’ı geliştirmek için Blockchain teknolojisini kullanacağı görüşünde. Şu anda, Samsung Pay, kullanıcıların geleneksel satış noktalarında işlem yapmasına izin vermek için yakın alan iletişimi (NFC) teknolojisi kullanılmadan manyetik güvenli iletim (MST) adı verilen bir teknolojiyi kullanıyor.

Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri kullanıcıların eşler arası işlemleri gerçekleşmesine izin veriyor. Bu durum aracılarla ilişkili maliyetleri azalttığı için Samsung Pay’in iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

Şu anda Samsung’un Galaxy S10 akıllı telefonunda entegre kripto para cüzdanı yer alıyor ve bu cüzdanın Ethereum ve ERC-20 token’larını desteklediği söyleniyor. Ancak yakın gelecekte daha fazla kripto para birimi desteğinin cüzdana eklenmesi bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar