Yükleniyor...

Satoshi Nakamoto’nun Kimliğini Açığa Çıkaracağım Diyen McAfee’den Geri Vites!

Ünlü Bitcoin evanjelisti John McAfee, Satoshi Nakamoto'nun kimliğini açığa çıkarma konusunda fikir değiştirdi.

John McAfee Satoshi

Ünlü Bitcoin evanjelisti John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun kimliğini açığa çıkarma konusunda fikir değiştirdi. ABD’den kaçan McAfee, Bitcoin’in kimliği belirsiz yaratıcısının ismini açıklamanın ABD’ye iade edilmesine neden olacağını iddia ediyor. haber

Gerçek Satoshi Nakamoto

Sahte Satoshi Craig Wrigth ile ilgili son tartışmalara dahil olan McAfee, Satoshi’nin gerçekte kim olduğunu açıklayacağını iddia etmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. McAfee, Satoshi’nin aslında bir grup insan olduğunu, ancak white paper’ının ABD’de yaşayan bir kişi tarafından yazıldığını açıklamıştı. Ayrıca, Satoshi’nin kimliğini açıklamaması durumunda onu sıkıştıracağının sözünü vermişti.

Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda McAfee’nin gerçek Satoshi’nin kimliğini açığa çıkarma konusunda oldukça istekli olduğu görülüyordu. Kötü bir şöhrete sahip olan McAfee’nin normalde bir hafta içinde Satoshi’nin kimliğini açığa çıkarması gerekiyordu, ancak ABD’ye iadesine neden olacağını iddia ederek bu kararından vazgeçti.

McAfee, 2012 yılında kolluk kuvvetlerinin komşusu Gregory Faull’un öldürülmesi konusunda sorgulamak istemesinden sonra Bezile’deki eski evinden kaçmıştı. Çünkü Bezile’nin ABD ile bir iade anlaşması bulunuyor. Şimdi Bahamalara bulunduğu bilinen McAfee’nin yakın zamanda ABD’ye iade edilmesi gündemde. Bundan dolayı temkinli bir yaklaşım sergilemeyi tercih ettiği görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner