Yükleniyor...

SBI CEO’suna Göre Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Açılacak

SBI Group CEO'su Yoshitaka Kitao, Ripple'ın SEC davasından sonra halka açılacağına inanıyor.

ripple

SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ın SEC davasından sonra halka açılacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kazanç sunum görüşmesi sırasında Japon finans devi SBI Group’un CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ın halka açılacağını söyledi ve kurucu ortak Chris Larsen’in şirketin böyle bir yönde ilerlemesini istediğini ekledi:

“Mevcut davadan sonra Ripple halka açılacak … Chris bunu yapmak istiyor.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da önceden şirketin halka arz patlaması konusunda “lider” tarafta olacağını iddia etti:

“Önümüzdeki 12 ay içinde, kripto / blok zinciri alanında IPO’lar göreceksiniz. İlk olmayacağız ve son da olmayacağız, ancak lider tarafta olmamızı bekliyorum … Bu şirketimiz için doğal bir evrim.”

Ancak bu planlar muhtemelen rafa kaldırıldı. Kripto para borsası Coinbase’in hisseleri zaten Nasdaq’ta işlem görürken, Ripple şu anda SEC ile kötü bir yasal kavgaya karışmış durumda.

Ripple’in en büyük dış hissedarı olan SBI Group, Japonya’da bir kripto varlığı olarak kabul edilen XRP’nin uzun süredir güçlü bir destekçisi. Aralık ayında Kitao, Ripple’ın ABD’deki yasal çıkmazının küresel çapta iş anlaşmaları üzerinde büyük bir etkisi olmayacağını belirtmişti.

Bu arada Ripple, Yargıç Sarah Netburn’e yazdığı yakın tarihli bir mektupta SEC’in kendi iç iletişimlerini hazırlaması gerektiğinde ısrar ediyor. Konu, 30 Nisan’da yapılması planlanan başka bir telefon konferansında tartışılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x