Scaramucci: Ödevini Yapan Herkes Sonunda Bitcoin'e (BTC) Yatırım Yapıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Scaramucci: Ödevini Yapan Herkes Sonunda Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapıyor

SkyBridge Capital'in kurucusu, Bitcoin'e (BTC) ciddi şekilde bakmaya başlayan herkesin sonunda kripto parayı satın alacağına inanıyor.

scaramucci bitcoin

SkyBridge Capital’in kurucusu, Bitcoin’e (BTC) ciddi şekilde bakmaya başlayan herkesin sonunda kripto parayı satın alacağına inanıyor.

SkyBridge Capital girişim fonunun kurucusu ve CEO’su Antony Scaramucci, CNBC’ye Bitcoin’in sonunda “ödevini yapan” herkesin yatırım aracı olduğunu söyledi. BTC konusunda şüpheci olan ancak 2020’den beri bu işin içinde olan birkaç milyarderin adını verdi.

Ray Dalio, Paul Tudor Jones, vb. Bitcoin’e Döndü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Scaramucci’ye göre, Bitcoin rakiplerini bile cezbetme gücüne sahip – eğer BTC’yi dikkatli bir şekilde incelemeye başlarlarsa, Bitcoin’in sahip olduğu büyük potansiyele ikna olurlar.

Ray Dalio, Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi milyarder yatırımcılara atıfta bulundu. Onlar da başta lider kripto para birimine karşıydılar fakat şimdi portföylerinde BTC tutuyorlar.

Bu eski Bitcoin şüphecileri arasınd Kevin O’Leary ve milyarder Mark Cuban da var. Artık Bitcoin’i bir değer deposu olarak görüyor ve Dogecoin’in ödemeler için mükemmel bir kripto para olduğuna inanıyor. Mavericks online mağazası, biletler ve ürünler için DOGE kabul ediyor ve Cuban’a göre insanlar her ay Dogecoin’de binlerce USD harcıyor. Cuban, akıllı sözleşmeler nedeniyle Ethereum’u da seviyor. İşte Scaramucci’nin elinde ne kadar Bitcoin var


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x