Yükleniyor...

SEC Komisyon Üyesi, DeFi Projelerini SEC ile Konuşmaya Teşvik Ediyor

Kripto para topluluğu içerisinde "Crypto Mom" olarak tanınan SEC komisyon üyesi Hester Peirce, DeFi projelerini SEC ile konuşmak için teşvik etti.

peirce

Kripto para topluluğu içerisinde “Crypto Mom” olarak tanınan SEC komisyon üyesi Hester Peirce, DeFi projelerini SEC ile konuşmak için teşvik etti.

Forbes’e konuşan Peirce, ekosistemin çok geniş olmasından ötürü, DeFi projeleri için belirli bir kural koymanın son derece zor olduğunu dile getirdi. Bu nedenle projelere de SEC ile görüşmek için tavsiyelerde bulundu.

“Özellikle DeFi ortamında bu çok zor çünkü çeşitlilik çok fazla. Bu nedenle bireysel projelerin gelip SEC ile konuşmasını teşvik ediyorum. Çünkü gerçekten koşullara bir göz atılması gerekiyor.”

Peirce, SEC’in belirli projelerde yer alan tokenların, menkul kıymet olarak kabul edilip edilmeyeceği konusunda daha fazla netlik sağlanması gerektiğini de ekliyor.

ETF Konusu

Peirce yaptığı röportajda, SEC’in bir Bitcoin (BTC) ETF’sini onaylamak için oldukça geç kaldığını da belirtti:

“Bana göre bunlardan bir tanesini onaylamak için son derece geç kaldık.”

Peirce, kripto meraklısı Garry Gensler’den çeşitli beklentiler olduğunu söyledi ve konu hakkında yorum yaptı:

“Gensler’in çok yoğun bir gündemi olacak. Bunların bir çoğunun da kripto para ile hiçbir ilgisi olmayacak. Bu nedenle beklentileri iyi yönetmek gerekiyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x