Yükleniyor...

SEC’in XRP Topluluğunun Müdahale Talebini Engelleme Girişimi Mahkeme Tarafından Reddedildi

SEC'in XRP topluluğunun SEC - Ripple davasına müdahale etmesini engelleme girişimi mahkeme tarafından reddedildi.

ripple sec 3

SEC’in XRP topluluğunun SEC – Ripple davasına müdahale etmesini engelleme girişimi mahkeme tarafından reddedildi. Topluluk artık müdahale talebi gönderebilir.

New York’taki ABD bölge mahkemesi, SEC tarafından blockchain devi Ripple Labs ve iki yöneticisine karşı başlatılan yasal savaşa müdahale etmek için bir talepte bulunmak isteyen (XRP topluluğu adına hareket eden) John E. Deaton’a yeşil ışık yaktı. Talebin 19 Nisan’a kadar sunulması gerekiyor. Davacı SEC’in bir cevap belgesi olması durumunda, bunların emre göre 3 Mayıs’a kadar dosyalanması gerekiyor. Mahkemenin resmi cevabı 17 Mayıs’ta açıklaması bekleniyor.

Daha önce yargıç Analisa Torres’in, XRP topluluğunun SEC ile Ripple arasındaki yasal mücadeleye müdahale etmek için bir talepte bulunma talebini reddettiği bildirilmişti. SEC, şirketin kuruluşundan bu yana düzenlenmemiş menkul kıymetler (Ripple’a bağlı XRP belirtecine atıfta bulunarak) satmakla suçlayarak 21 Aralık’ta Ripple aleyhine dava açtı.

Ripple Labs, kurucu ortağı ve eski CEO’su Chris Larsen ve şu anki başkan Brad Garlinghouse hakkında yasal şikayetler yapıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner