Yükleniyor...

Selcoin: Bitcoin 13.500 Bandına Yeniden Gidebilir

Lider kripto para birimi Bitcoin, yeni ayın başından bu yana 10.

Selcoin Bitcoin

Lider kripto para birimi Bitcoin, yeni ayın başından bu yana 10.000 doların üzerine seyrediyor. 26 Haziran’da 13.800 dolara kadar çıkarak 14.000 dolar seviyesine dayanan Bitcoin’in bu seviyeleri yeniden görüp görmeyeceği büyük merak konusu.

Twitter’da tutarlı öngörüleriyle tanınan Selcoin, Bitcoin ve altcoin’lere ilişkin güncel görüşlerini paylaştı. Selcoin, “Bitcoin yükselişi ve ralli konusunda beklentimi yazmıştım. 8.940-9.200 bandını kırmadan yükseleceğini ve Bitcoin boğasının devam edeceğini söylemiştim” dedi ve şunları ekledi:

“Şimdi 10.400 bandı destek durumuna ulaştı. Bu bandın haftalık kapanışlarda korunması ile ralli görünümü netleşecek. Yani haftaya hacimli başlayacağımızı umuyorum. Bu beklentinin takibini haftalık kapanış ile teyit edeceğim. 13.500 bandına yeniden gideceğimizi düşünüyorum.”

Marj ticareti tarafında long pozisyonların sayısının arttığına dikkat çeken analist, “Bu nedenle Bitcoin’in iğne atarak yükselmesini bekliyorum. Sert iğne ile pozisyonları hafifletebilirler.” değerlendirmesinde bulundu.

Altcoin’lerle ilgili de değerlendirmede bulunan Selcoin, “Altcoin’ler için genel olarak dönüş emaresi hala yok. Beklediğim hiçbir şartı sağlayamadılar. Bu nedenle uzun zamandır giriş yapılmasını önermiyorum, hala daha önermiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner