Shakira, Geliri Ormanları Koruma Vakfına Gidecek Bir NFT Koleksiyonu Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Shakira, Geliri Ormanları Koruma Vakfına Gidecek Bir NFT Koleksiyonu Başlattı

Kolombiyalı süperstar Shakira NFT koleksiyonu başlatıyor.

shakira

Kolombiyalı süperstar Shakira NFT koleksiyonu başlatıyor. La Caldera isimli koleksiyonunun haberlerini ve grafiklerini sosyal medya hesabında paylaşan dünyaca ünlü sanatçı, NFT ortamını denerken çok eğlendiğini bunu da hayranlarıyla paylaşmak istediğini dile getirdi.

Koleksiyon, bir kadın tarafından yönetilen galaksiler arası Caloris’in fantezi dünyasından bir dizi görüntüden oluşuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shakira’nın fütüristik NFT’leri, BossLogic olarak bilinen grafik tasarımcı Kode Abdo tarafından oluşturuldu. Koleksiyonda ayrıca Shakira tarafından seslendirilmiş bir ses kaydı da yer alacak.

Koleksiyonun web sitesinde şu ifadeler yer aldı;

“Shakira ve BossLogic’in dijital sanat işbirliği olan La Caldera koleksiyonu, galaksiler arasında dost canlısı ve düşmanca ziyaretçilerin gelişiyle boğuşan, kadınlar tarafından yönetilen bir yer olan Caloris’in fantastik dünyasını tasvir ediyor.”

“Her iki sanatçı tarafından retro-fütüristik bir tarzda, vintage posterlerin ve grafik romanların görünüm hissine kapılarak oluşturulan koleksiyonda, mitolojik temaların oynandığı bu canlı maceraya siz de eşlik etmek ister misiniz? Shakira tarafından üretilen NFT’de sanatçının 4 orijinal ses parçası da bulunuyor.”

Koleksiyonun değeri bilinmiyor; ancak NFT ile ilgilenen hayranlar MakersPlace’deki açık artırmanın bir parçası olabilir. Konuyla ilgili şu açıklama yapıldı;

“Sınırlı sayıda üretilen NFT’de koleksiyonerler, eserlerin sanatçı imzalı görüntüsünü kazanmak için bir çekilişe katılacak. Koleksiyonerler, şanslarını artırmak için ek baskılar satın alabilirler.”

Eserin bir diğer özelliği ise hava platformu sayesinde, NFT’ler karbon nötrdür; bu nedenle gaz emisyonları kullanılan elektrik enerjisine göre hesaplanacaktır. Bu, ormanların ve çevrenin korunmasına yardımcı olacaktır. Shakira ayrıca gelirin bir kısmının ormanları koruma vakfı olan Pies Descalzos Vakfı’na gideceğini de bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x