Yükleniyor...

Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary’ye Göre Bitcoin (BTC), Düzenleyici Netliğin Sağlanması Halinde Toparlanacak

Shark Tank yıldızı ve milyarder yatırımcı Kevin O'Leary, düzenleyici netlik sağlandığında Bitcoin'in (BTC) değerinin artacağını tahmin ediyor.

kevin bitcoin

Shark Tank yıldızı ve milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, düzenleyici netlik sağlandığında Bitcoin’in (BTC) değerinin artacağını tahmin ediyor.

Yeni bir Stansberry Research röportajında ​​O’Leary, kurumsal yatırımcıların kripto varlıkları satın almasına izin verildiğinde Bitcoin’in mevcut fiyatın birkaç katı değer kazanabileceğini söylüyor.

“Önümüzdeki iki ila üç yıl içinde bir noktada, ABD düzenleyicisi kripto para birimlerine hükmedecek. Ve ilk önce stablecoin’lere ve Bitcoin’in kendisine hükmedecekler. Bu olur olmaz, eğer bir devlet fonu veya emeklilik planı yürütüyorsam, muhtemelen yüzde bir ila üç arasında pay ayıracağım. Bitcoin’in 100.000, 200.000, 300.000 dolara gideceğinden bahsetmek istiyorsanız, bu kurumların nihayet onu satın alabileceği zaman olacak.”

Shark Tank yıldızına göre, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmadan önce düzenleyici uyumluluğa ve Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) standartlarını karşılamaya ihtiyaçları var.

“Şu anda size kesin olarak söyleyebilirim çünkü devlet varlık fonlarına, emeklilik planlarına ve endeksleme işinde hizmet veriyorum. Bitcoin etrafındaki tüm hype için, bu kurumların hiçbirinin tek bir kripto parası yok. Uyum departmanları varlık sınıfının uyumlu olmasına izin verene kadar da yatırım yapmayacaklar. Ancak bu yaşandığında, kripto paranın fiyatı dramatik bir şekilde değer kazanacak.”

O’Leary, kurumsal yatırımcıların, yazılım olarak sınıflandırılırsa Bitcoin satın almayı kolay bulacağını söylüyor.

“Bitcoin’in bir yazılım olduğunu düşünüyorsanız, ki bu böyledir ve bu kurumlar Microsoft’a, Google’a yatırım yapar. Bu yüzden, uyumluluk halinde kafalarını bu konuya vermeleri çok kolay. Yüzde bir ila üç satın alacaklar. Ve o zaman fiyat takdir edilecek. Ve bunun önümüzdeki 2-3 yıl içinde gerçekleşeceğini düşünüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner