Yükleniyor...

Shiba Inu Ekibi, SHIB Yakım Portalını Başlattı

Shiba Inu (SHIB) yakım portalını tanıttı.

Shiba Inu yakim portali

Shiba Inu (SHIB) yakım portalını tanıttı. Shiba Inu yatırımcıları, artık pasif gelir fırsatları elde ederken dolaşımdaki arzı azaltarak tokenları kalıcı olarak yok edebilecek.

Popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki ekip, SHIB yatırımcılarının tokenlerini yakmasına ve aynı zamanda pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan bir yakım mekanizması başlattı.

Shiba Inu Yakım Portalı

shiba

Shiba Inu yakım portalı, kullanıcıların SHIB tokenlerini yakım adresine göndermelerini sağlayan bir işlevdir. Bu, SHIB’in artık geri alınamayacağı bir cüzdandır, yani tokenler bir kez oraya gönderildiğinde, bir daha geri alınamazlar.

Bu, teorik olarak yatırımcılara fayda sağlayabilir. Az bir varlık, sınırsız arza veya önemli enflasyon oranlarına sahip olana kıyasla daha fazla tercih edilme eğilimindedir. Tabii ki, bunların hepsi tamamen teoriktir ve garanti edilebilir değildir. Sabit olan veya azalan arz mutlaka artan değer anlamına gelmez, yani yanan portalın sonucunun ne olacağı belli değil.

Yakım Portalını Kullananlar Ödüllendirilecek

SHIB tokenini yakmaya karar veren kullanıcıları ödüllendirmek için ekip, potansiyel pasif gelir kaynağı şeklinde bir teşvik sağlıyor. SHIB yakanlara burntSHIB adlı bir token verileceği belirtildi. Yakımı gerçekleştiren kullanıcılar, RYOSHI tokeni ile ödüllendirilecek. Tüm RYOSHI işlemlerinin %0,49’u burntSHIB token sahiplerine dağıtılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner