Shiba Inu Games, Avustralya'nın En Büyük Video Oyunu Geliştiricisiyle Ortak Oldu • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Inu Games, Avustralya’nın En Büyük Video Oyunu Geliştiricisiyle Ortak Oldu

Shiba Inu tokeninin oyun türevi Shiba Inu Games, Avustralya'nın en büyük video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile ortaklık kurdu.

playside shiba inu

Shiba Inu tokeninin oyun türevi Shiba Inu Games, Avustralya’nın en büyük video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile ortaklık kurdu.

Yapılan iş birliğiyle, önümüzdeki sekiz ay boyunca “Shiboshi” token koleksiyonuna dayalı yeni bir oyun geliştirilecek. Merakla beklenen oyun birden fazla platformda piyasaya sürülecek. Kullanıcılar istedikleri oyun platformundan oyuna erişebilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PlaySide CEO’su Gerry Sakkas, anlaşmanın kripto paraları ve NFT’leri keşfetmek için iyi bir fırsat sunduğunu söyleyerek şu ifadelere yer verdi;

“Gelişen teknolojiler hız kazanmaya devam ediyor ve PlaySide’ın bu alanda iş birliği yapması, beceri tabanımızı genişletmesi ve geliştirme yeteneklerimizi sergilemesi için ideal bir fırsat. Shiba Inu Games ile yapılan anlaşmanın ölçeği de önemlidir ve işimizi büyütmeye devam ederken yeteneklerimizin derinliğini vurgulamaktadır.”     

Oyunun, 2023’ün Başlarında Çıkması Bekleniyor

PlaySide Studios’un kendi web sitesinde duyurulan anlaşmaya göre PlaySide, Shiba Inu oyununun üretimi, tasarımı ve geliştirilmesinden sorumlu olacak. PlaySide, oyunun 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesiyle geliştirmenin sekiz ay sürmesini bekliyor.

Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören PlaySide hisseleri, iş birliği haberleri üzerine yaklaşık %5 arttı. Ancak Shiba Inu tokeninin fiyatı, yazının yazıldığı sırada %2.1 oranında düşüşteydi.

Geçen ay, Activision’ın teknolojiden sorumlu eski başkan yardımcısı William Volk, tüm zamanların “en önemli” oyun projelerinden biri olduğunu söylediği projede çalışmak için Shiba Inu Games’e danışman olarak katıldı.

Shiboshi oyunu, Shibarium adlı henüz piyasaya sürülmemiş bir Ethereum layer-2 çözümü üzerinde çalışan merkeziyetsiz geliştirici ekibiyle lisanslanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x