Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Inu (SHIB) Balina Tarafından En Çok Tutulan Token Oldu

Shiba Inu (SHIB), Ethereum ağındaki yatırımcılar tarafından tutulan 1,7 milyar dolarlık token ile balina adreslerindeki en çok tutulan token olarak yer aldı.

shiba inu

Shiba Inu (SHIB), Ethereum ağındaki yatırımcılar tarafından tutulan 1,7 milyar dolarlık token ile balina adreslerindeki en çok tutulan token olarak yer aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin piyasasının toparlanmaya başlamasıyla birlikte meme token Shiba Inu de güçlü bir şekilde toparlandı. Shiba Inu, taban fiyatına ulaşmasının ardından değerinin yaklaşık %50’sini kazandı.

veri

Shiba Inu fiyatındaki artış, tokeni yeni zirvelere taşımasa da, yatırımcıların satış baskısını durdurması, varlığı 0,00003 doların üzerinde tutmaya yetti.

Balinalar da Shiba Inu’nun bu yükselişiyle daha fazla token biriktirmeye karar verdi. Bununla birlikte 115 milyon dolardan fazla değere sahip 3.4 trilyon SHIB satın alan başka bir Shiba Inu balinası ortaya çıktı.

Shiba Inu dün balinaların elinde tuttuğu 1,8 milyar dolarla en çok yatırım yapılan varlık olurken, piyasadaki dalgalanmalar nedeniyle holdinglerin değeri 1,7 milyar dolara geriledi.

Açık faiz verilerine göre, Bitcoin’in 45.000 dolara yükselmesine ve genel olarak altcoin piyasasının toparlanmasına rağmen, yatırımcıların çoğu hala ayı trendinin devam edeceğini düşünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre, yazı yazıldığı sırada Shiba Inu, %3.57 oranında yükselişe geçerek 0.00003363 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x