Shiba Inu (SHIB), Hindistan'da En Çok İşlem Gören Kriptolar Arasında Yer Alıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB), Hindistan’da En Çok İşlem Gören Kriptolar Arasında Yer Alıyor

Hindistan'ın en köklü kripto varlık işlem platformu olan ZebPay, Shiba Inu (SHIB) ve Polygon'un (MATIC), bu yıl içerisinde Bitcoin ile (BTC) beraber en çok işlem gören kripto varlıklar arasında bulunduğunu belirtti.

shib

Hindistan’ın en köklü kripto varlık işlem platformu olan ZebPay, Shiba Inu (SHIB) ve Polygon’un (MATIC), bu yıl içerisinde Bitcoin ile (BTC) beraber en çok işlem gören kripto varlıklar arasında bulunduğunu belirtti.

Hatırlanacağı gibi ülkenin en köklü kripto varlık işlem platformu ZebPay, Shiba Inu’yu Ekim ayındaki devasa rallisinin ardından listelemişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hindistan’ın bir diğer kripto varlık işlem platformu WazirX de, en çok işlem gören kriptolar arasında Shiba Inu ve Dogecoin (DOGE) yer aldığını belirtti. Borsanın raporuna göre Bitcoin kadınlar arasında daha popülerken, erkeklerin tercihi Shiba Inu’dan yana.

Borsanın kullanıcı tabanı, 2021 yılında %130 oranında artış göstermiş durumda. Bu kullanıcıların büyük bir bölümünü Y Kuşağı meydana getiriyor.

ZebPay CEO’su Avinash Shekhar, kriptoların büyük bir patlama yapmasına karşın hala henüz giriş aşamasında yer aldıklarına inanıyor.

“Bu yıl kriptoyla ilgilenen yatırımcılarda devasa bir büyüme yaşandı ve bu trend yavaşlama eğiliminde değil

Ayrıca dünyanın dört bir yanında birçok hükümet, kripto varlıklara ısınma eğilimi gösteriyor”

Kripto Tasarısı Beklemede

Hindistan’da bir süredir büyük tartışma konusu olan kripto tasarısı belirsizlik içinde kalmayı sürdürüyor. Yerel basının haberine göre tasarı, kış oturumunda parlamentoda tartışılacak.

Yayınlanan bültende tüm özel kriptoların yasaklanmasının gündemde olduğu ifade edildi. Ancak daha sonra yasaklamak yerine düzenlemenin amaçlandığı bilgisi de paylaşıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x