Yükleniyor...

Shiba Inu Temalı Burger Zinciri, SHIB Yakma Sürecine Aktif Olarak Katılacak

Yakın tarihli bir blog gönderisinde, Shiba Inu temalı fast food zinciri Welly, kripto ödeme ağ geçidi NOWPayments yardımıyla SHIB token'larını yakma sürecine aktif olarak katılacağını doğruladı.

welly shib yakma

Yakın tarihli bir blog gönderisinde, Shiba Inu temalı fast food zinciri Welly, kripto ödeme ağ geçidi NOWPayments yardımıyla SHIB token’larını yakma sürecine aktif olarak katılacağını doğruladı.

Lokanta, yüksek ücretler nedeniyle bir hediye kartı sistemi uygulayacak ancak ekip, Shibairum, bir Layer-2 çözümü tanıtılır tanıtılmaz “her şey çok daha basit olacak” diyor. Daha önce bildirildiği üzere NOWPayments, SHIB ve LEASH tokenlarının yakılmasına izin veren yeni bir özellik başlattı. Welly ayrıca ödemeler için yerel SHIB token’ını da kabul ediyor ve ayrıca Dogecoin (DOGE) için de destek eklemeyi planlıyor.

Şubat ayında Welly, Shiba Inu’yu resmi maskotu yapan büyük bir yeniden markalaşma yaşadı. Napoli merkezli burger lokantası daha sonra küresel olarak genişlemeye hazır olduğunu açıkladı. Yeni blog gönderisinde Welly, bir sonraki mağazasının 2023’ün başlarında tanıtılabileceğini söylüyor. Ekip ayrıca, 2023’te gerçekleşmesi beklenen franchise açılışlarına hazırlanmak için “en uygun uygulamaları” hayata geçiriyor. Welly, müşterilerine onu McDonald’s gibi devlerden ayırdığını belirten “sağlıklı” fast food sunduğunu iddia ediyor.

Shiba Inu ekibi ayrıca yakın zamanda bir NFT koleksiyonu oluşturmak için moda markası John Richmond ile ortaklık kurdu. John Richmond da NOWPayments yardımıyla SHIB yakma sözü verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner