Yükleniyor...

Shiba Inu’nun, Shibarium Projesinin Testnet’i Yakında Başlatılacak

Unification Vakfı, Shibarium hakkında Shiba Inu topluluğunu heyecanlandıran bir güncelleme paylaştı.

shibarium

Unification Vakfı, Shibarium hakkında Shiba Inu topluluğunu heyecanlandıran bir güncelleme paylaştı.

İşletmeler için blok zinciri çözümleri sağlayıcısı olan Unification Foundation, yakın tarihli bir Medium blog yazısında, Shiba Inu’nun Layer 2 ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un test ağının önümüzdeki birkaç ay içinde halka açık bir platformla piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Unification ekibi, Shibarium ağının geliştirilmesinde güçlü bir rol oynamaya devam ediyor, ekip arka planda çok sıkı çalışma olduğunu belirtiyor.

Blockchain çözüm sağlayıcısı Unification’a göre, ağ testi ve cüzdanlar, blok gezginleri, token transfer köprüleri gibi tüm kullanıcı katılım araçlarının geliştirilmesi için kullanılacak olan Shibarium için ikinci özel Alpha TestNet’i dağıtma sürecinde olduğunu paylaştı.

Tüm bu çalışmalar hazırlanıp uygulandıktan sonra, güvenilir test kullanıcılarına gönderilen bazı özel davetler olacak. Geri bildirim, genel Beta TestNet yayınlamadan önce ağın, araçlarını geliştirmek ve genişletmek için kullanılacak.

Shiba Inu, Proje Çalışmalarına Devam Ediyor

Shiba Inu geliştiricileri, hem Ethereum hem de Shibarium üzerinde çalışacak SHI adlı algoritmik bir stabilcoin geliştirmeyi planlıyor.

“SHIB: The Metaverse” adlı çok konuşulan metaverse projesinin ayrıntılarını açıklamaya başlayan Shiba Inu, Layer 2 Shibarium ve SHI, Shiba Ecosystem stablecoin gibi yeni uygulamalarla sürprizlerle dolu bir yıl olacağının sinyalini veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner