Yükleniyor...

SkyBridge, Bitcoin (BTC) Madenciliği İçin Yeni Bir Fon Başlattı

Beyaz Saray eski yetkilisi Anthony Scaramucci tarafından kurulan SkyBridge Capital, Bitcoin (BTC) madenciliği yatırımı için yeni bir fon başlattı.

scara

Beyaz Saray eski yetkilisi Anthony Scaramucci tarafından kurulan SkyBridge Capital, Bitcoin (BTC) madenciliği yatırımı için yeni bir fon başlattı.

SkyBridge Capital, SEC’e yapılan bir dosyalamaya göre, Bitcoin madenciliğine yatırım yapma maksadıyla yeni bir yatırım aracı başlattı.

Yapılan başvuruya göre SkyBridge BTC Mining L.P. isimli yatırım aracı, şimdiye kadar yaklaşık 7 milyon dolar topladı.

Anlaşmaya aşina olan bir kaynağa göre SkyBridge, seçilmiş sınırlı ortaklar için özel tutulan, endüstriyel ölçekli bitcoin madenciliği Genesis Digital Assets’e ortak yatırım yapmak için fon oluşturdu.

SkyBridge, Genesis’in 431 milyon dolarlık sermaye artışının bir parçası olarak finansman turunda yer almıştı. Bu da şirketin Genesis’e ikinci kez yatırım yaptığı anlamına geliyor.

Fonun web sitesine göre hedge fonu, First Trust SkyBridge Crypto Industry ve Digital Economy ETF ve SkyBridge Digital Innovation aracılığıyla halka açık birkaç madencilik operasyonuna yatırım yaptı. Bu iki fondaki madencilerden öne çıkanlar; Core Scientific (CORZ), Bitfarms (BITF), Marathon Digital (MARA), Iris Energy (IREN), Riot Blockchain (RIOT), Hut 8 Mining (HUT), Cipher Mining (CIFR) , CleanSpark (CLSK) ve TeraWulf (WULF).


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x