SkyBridge Capital Kurucusu: Bitcoin (BTC) Küresel Bir Rezerv Para Birimi Haline Gelebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

SkyBridge Capital Kurucusu: Bitcoin (BTC) Küresel Bir Rezerv Para Birimi Haline Gelebilir

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'in bir gün küresel bir rezerv para birimi haline gelebileceğini düşünüyor.

skybridge capital kurucusu bitcoin btc kuresel bir rezerv para birimi haline gelebilir 1

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in bir gün küresel bir rezerv para birimi haline gelebileceğini düşünüyor. 

ABD’li ünlü yatırımcı ve üst düzey yönetici Scaramucci, Natalie Brunell ile bir röportaj gerçekleştirdi. Scaramucci Bitcoin ve Bitcoin’in geleceği hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Scaramucci, Brunell’a Bitcoin’in küresel bir rezerv para birimi haline gelebilecek bir para standardı olduğuna inandığını söyledi. Bitcoin’i etkili bir finansal ağ olarak tanımlayan yatırımcı, Bitcoin’in değişken yapısını ise hala erken dönemlerinde olmasıyla açıkladı. Varlığı Amazon ile karşılaştıran Scaramucci şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin oynak çünkü erken benimseme aşamasında. Amazon, 24 yıl önce aynı değişken yapıya sahipti. Ama eğer Amazon’a halka arzında 10.000 dolar yatırmış olsaydınız, bugün 21 milyon dolarınız olurdu.”

Ona göre Bitcoin’in en önemli avantajı ise merkeziyetsiz yapısı:

“Bitcoin merkezi değildir. Ve mali araçlar, iktidarın iktidarda olması yerine gücü insanların ellerine verdiğinizde daha iyi çalışır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x