Yükleniyor...

SkyBridge Capital Kurucusu Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Hedefini Tekrarladı

SkyBridge Capital hedge fonunun başkanı, Ethereum ve ADA'nın gelecekte neden Bitcoin ile birlikte yükselmeye devam etmesinin muhtemel olduğunu açıkladı.

skybridge capital kurucusu yil sonu bitcoin btc fiyat hedefini tekrarladi ethereum eth ve cardanonun ada yukselecegini soyledi

SkyBridge Capital hedge fonunun başkanı, Ethereum ve ADA’nın gelecekte neden Bitcoin ile birlikte yükselmeye devam etmesinin muhtemel olduğunu açıkladı. 

SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, hala Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Ayrıca Cardano ve Ethereum gibi varlıkların yükselmeye devam edeceğini düşünüyor.

Scaramucci yakın zamanda Squawk Box’a konuk oldu ve sunucu Andrew Ross Sorkin’e Bitcoin’in sadece iki saat içinde yaklaşık 5.500 dolar düştüğü son zamanlardaki en büyük düşüşüne nasıl baktığını anlattı.

Scaramucci, El Salvador’un para birimi hamlesi ve 400 BTC satın aldığı haberleri üzerine Bitcoin’in hızla yükseldiğine inanıyor. O sırada piyasada çok fazla kaldıraç olduğunu ve son 48 saat içinde her şeyin havaya uçtuğunu söylüyor. Bu nedenle, Bitcoin sert bir şekilde düştü.

Ancak Scaramucci, Bitcoin ve temellerine olan talebin iyileşmeye devam ettiğinden emin. Özellikle, BTC hakkında neredeyse her gün birçok olumlu haberin ortaya çıktığını belirtti: yeni cüzdanlar, ağda daha yüksek aktivite, SEC tarafından yüksek Bitcoin vadeli ETF onayı şansı, vb.

29.000 dolarlık alana fiyat düşüşüne rağmen, hala Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Ethereum ve Cardano İçin Olumlu Beklentiler

Scaramucci, şu anda kripto varlık piyasasında birçok harika şeyin gerçekleştiğinden bahsetti. Özellikle, giderek daha fazla dApp başlatılmasına dikkat çekti. Ona göre Algo, Cardano ve Ethereum gibi projeler, şimdi ve uzun vadede çok sayıda kullanım alanına sahip olduğu için yükselmeye devam edecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x