Yükleniyor...

Snoop Dogg 17 Milyon Dolarlık NFT Koleksiyonu Olduğunu Duyurdu

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, 21 Eylül'de resmi Twitter hesabından, 19.

snoop doge

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, 21 Eylül’de resmi Twitter hesabından, 19.2 milyon takipçisine, CozomoMedici takma adlı kripto Twitter profilinin kendisine ait olduğunu, aynı zamanda milyonlarca dolar değerinde “blue chip” (mavi çip) koleksiyonuna sahip olduğunu açıklayarak “Ben @CozomoMedici” mesajını yayınladı.

CozomoMedici, NFT yolculuğu boyunca istikrarlı bir şekilde tweet atan ve popüler NFT koleksiyonlarına harcanan büyük meblağları tartışırken, NFT kültürünü derinlemesine inceleyen anonim bir Twitter hesabıydı.

Decrypt’in haberine göre, Snoop Dogg’un cüzdanında 17 milyon dolar değerinde dokuz CryptoPunks Ethereum NFT’leri bulunuyor.

Ünlü Rapçi, Nisan ayında, “Dogg ile Bir Yolculuk” ismiyle kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürmüştü. Koleksiyon, Dogg’un ilk çıkış yıllarına ait anılarını, orijinal parça olarak NFT şeklinde bir araya toplamıştı. Sınırlı sayıdaki toplam sekiz parça bulunuyordu. Bir parça da açık artırmada satışa sunulmuştu.

Larva Labs tarafından 2017’de yapılmış, CozomoMedici koleksiyonu, her biri benzersiz bir şekilde oluşturulan karakterleri içeriyor. Koleksiyonda 10.000 piksel sanat görüntüsünden oluşan dokuz CryptoPunks, 10 Meebit NFT, CryptoPunks’ın 3 boyutlu avatarlar yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x