Yükleniyor...

Snoop Dogg ile Harlem Globetrotters Ekibi NFT Durum Komedisi Çıkaracak

ABD'nin New York kentinde kurulmuş basketbolu komedi ve şovla birleştiren bir takım olan Harlem Globetrotters, dünyaca ünlü hip hop sanatçısı Snoop Dogg ile yeni bir NFT durum komedisi oluşturacak.

nft snoop dogg

ABD’nin New York kentinde kurulmuş basketbolu komedi ve şovla birleştiren bir takım olan Harlem Globetrotters, dünyaca ünlü hip hop sanatçısı Snoop Dogg ile yeni bir NFT durum komedisi oluşturacak. NFT durum komedisinde Snoop Dogg başrolde yer alacak.

Snoop Dogg/Globetrotters NFT koleksiyonu sınırlı sayıda piyasaya sürülecek. Kripto tanıtım sitesi VAST aracılığıyla sunulan NFT, yeni Harlem Globetrotters tema şarkısını da içerecek.

NFT koleksiyonu, Globetrotters’ın New Tech, New Trainer, New Tour kampanyasıyla NFT sitcomu, Globetrotter eğitmeni, Bay Area dansçısı ve viral Junebug ile birlikte sunulacak. Konser alkışları ve kahkaha parçalarıyla tamamlanan sitcom, hem Harlem Globetrotters’ı hem de Snoop Dogg’u tanımlayan çekiciliği ve basketbol itibarını sunuyor.

Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Sunni Hickman konuyla ilgili şunları söyledi;

“Globetrotter oyuncularımızın Snoop Dogg ile çalışması bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Basketbol ve bale kültürüne olan tutkusu rakipsiz; Onu ekibimizin bir parçası olarak görmek süper bir şeydi.”

Snoop Dogg, “NFT” ve “Snoop Dogge Coins” adlı orijinal parçaları sunarak Mart 2021’den bu yana NFT alanında aktif olarak yer aldı. Eylül ayında, NFT kralı Cozomo de’ Medici’nin arkasındaki gerçek kişinin Snoop Dogg olduğu ortaya çıktı. Ünlü hip hop sanatçısı, dokuz CryptoPunk da olmak üzere tahmini 17 milyon dolarlık NFT varlık topladı.

NFT sitcom koleksiyonu, oyun ve tanıtım ağı VAST, Amusement Park Entertainment ve yaratıcı strateji lideri Brand Positioning Doctors’daki vizyoner yetenekler de olmak üzere birçok yaratıcı ekip tarafından geliştirilen koordineli bir çabaydı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x