Yükleniyor...

Snoop Dogg, İlk NFT Koleksiyonunu Açık Arttırmaya Çıkaracak!

Snoop Dog, "Dogg ile Bir Yolculuk" isimli NFT koleksiyonunu açık arttırmayla satışa çıkaracak.

snoop2

Snoop Dog, “Dogg ile Bir Yolculuk” isimli NFT koleksiyonunu açık arttırmayla satışa çıkaracak. Son zamanlarda çok sayıda müzisyen ve ünlü NFT dünyasına giriş yapmış durumda.

Snoop Dogg, Crypto.com aracılığı ile bu satışı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 2 Nisan günü koleksiyonda 24 saatliğine indirim yapılacak. NFT’nin içeriğinde Snoop Dogg’un ilk yıllarının anılarını bir araya getiren 8 özel parça yer alıyor. Ayrıca ekstrandan da bir parça satılık olacak.

NFT’den elde edilen gelirlerin bir kısmı kripto alanındaki gelişmekte olan sanatçıların yanı sıra, Snoop Dogg’un Genç Futbol Ligi’ne gidecek. Konu hakkında açıklama yapan Snoop Dogg, NFT’ler ile hayranları ile ilgili daha fazla bağ kurabileceğini ifade etti.

“Sektörün yıllar içerisinde analogdan dijitale geçiş yaptığını gördüm ve bununla beraber teknolojinin sanatçılar ile hayranları arasında bir bağ oluşturduğuna da tanık oldum. NFT’ler harika bir yenilik ve Crypto.com ile birlikte ilk NFT deneyimimi yaşamak benim için bir onur.”

Crypto.com, bir ödeme ve borsa platformu olarak tanınıyor. Firma geçtiğimiz hafta, ünlü sanatçılardan, müzisyenlerden ve sporculardan benzersiz içerikler sunan NFT’ler başlattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x