Snoop Dogg: NFT Cüzdanı Spamlemek Sanatçılara Hakaret • Coinkolik
Yükleniyor...

Snoop Dogg: NFT Cüzdanı Spamlemek Sanatçılara Hakaret

Dünyaca ünlü rap yıldızı Snoop Dogg, NFT merkezli Twitter hesabı Cozomo de' Medici'den takipçilerine cüzdanına davetsiz NFT göndermeyi bırakmalarını söyleyerek bu tür projeleri “asla desteklemeyeceğini” ekledi.

SnoopDogg nft

Dünyaca ünlü rap yıldızı Snoop Dogg, NFT merkezli Twitter hesabı Cozomo de’ Medici’den takipçilerine cüzdanına davetsiz NFT göndermeyi bırakmalarını söyleyerek bu tür projeleri “asla desteklemeyeceğini” ekledi.

NFT’lerle yakından ilgilenen Snoop Dogg, Twitter’da Cozomo de’ Medici takma adlı NFT profilinin kendi hesabı olduğunu açıkladıktan kısa bir süre sonra, özel bir parti için 1000 NFT bileti sattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sanatçı, cüzdanına istenmeyen jpeg’lerle spam gönderen kullanıcılara uyarıda bulundu.

Snoop Dogg cüzdanına jpeg atan kişileri hedef alarak Cozomo de’ Medici hesabından şunları söyledi;

“Atılan jpeg’ler ve toplu spamlar, cüzdanlarına girmek için çalışan sanatçılara bir hakarettir.”

Cozomo de’ Medici, NFT sektörünün en büyük pazarı OpenSea’nin spam sorununu çözebilecek bir platformun olduğunu söyledi.

Spam gönderme sorununu ele aldıktan sonra Dogg, gözünü CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club ve Rare Pepe gibi popüler projelere çevirerek “sahte” NFT dalgasını gündeme getirdi.

Bunlar, orijinallerin taklitleri olabilir. Örneğin PolygonPunks, CryptoPunks’ın oldukça açık bir taklididir, ancak hızlı katman-2 çözümü Polygon üzerine kurulmuştur.

Orijinal CryptoPunk ile aynı değerde işlem yapmıyorlar, Snoop, Twitter takipçilerine Matic zincirinden satın almadığını aktardı.

Rapçinin kripto cüzdanında, 20 milyon dolarlık birden fazla orijinal CrypToadz, birkaç Meebit, Chromie Squiggles ve birçok marka NFT olduğunu ortaya koyuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x