Yükleniyor...

Solana (SOL), Haftayı Düşüşle Kapatıyor

Solana’nın (SOL) kesinti yaşaması ve blockhain cüzdanlarının hacklenmesiyle başlayan olay örgüsü, kripto para biriminin haftayı yüzde 10'a yakın düşüşle kapatmasına neden oldu.

sol

Solana’nın (SOL) kesinti yaşaması ve blockhain cüzdanlarının hacklenmesiyle başlayan olay örgüsü, kripto para biriminin haftayı yüzde 10’a yakın düşüşle kapatmasına neden oldu.

Yakın zamanda kesintiye uğrayan ve cüzdanları hacklenen Solana (SOL), isminin zedelenmesiyle birlikte aşağı yönlü hareket etti. İlk önce kesintide yüzde 85’lik kayıp yaşayan ağ, hackerlerin saldırısıyla da büyük bir darbe aldı.

solana haftalik 8 agustos 2022

Solana’da (SOL) Yüzde 10’a Yakın Düşüş Var

Haftayı tatsız olaylarla geride bırakan Solana’nın tokeni SOL, haftalık performansta yaklaşık yüzde 10 aşağıda. SOL’un bu tür olumsuz fiyat hareketinin arkasında kesintinin ardından yaşanan hacklenme olayı yatıyor.

Hack haberleri medyaya yayıldığında SOL değeri yüzde 9 düştü. SOL, yaklaşık 14 milyar dolarlık piyasa değeriyle hala en iyi kripto para birimleri arasında 9. sırada bulunuyor.

Hack nedeniyle önemli bir düşüş yaşadıktan sonra haftayı en alt sıralarda kapatan SOL’ün güncel değeri ise şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner