Yükleniyor...

Solana New York’ta Mağaza Açıyor

Hacmen en büyük kripto para birimleri arasında ilk 10’da yer alan Solana, New York’ta mağaza açmaya hazırlanıyor.

Solana New Yorkta magaza aciyor

Hacmen en büyük kripto para birimleri arasında ilk 10’da yer alan Solana, New York’ta mağaza açmaya hazırlanıyor.

Geleneksel şirketlerin kripto piyasasına girişi gibi kripto şirketleri de ana akım kültürde kendine yer arıyor. ABD Hudson Yards’da açılacak olan Solana Space adlı yeni mağaza, projenin geliştirici kurumu Solana Vakfı ile iş birliğiyle açılıyor.

Solana Mağazası Elçilik Şeklinde Tasarlandı

Yakın zamanda kendi Android telefonunu üretmeyi düşünen Solana’nın teknolojik mağazasında; Solana’nın nasıl çalıştığı ve Web3’ün ne olduğu öğrenilebilecek. Kültür Merkezi ve elçilik olarak tasarlanan bu mağaza Solana için kilometre taşı niteliği taşıyor.

Solana da bazı NFT markaları gibi gerçek hayatta aktif bir şekilde rol almak istiyor. Bu nedenle blockchain’in ötesinde, gerçek hayatta; sınırlı sayıda Blanksoles spor ayakkabısı da dahil olmak üzere birçok Solana markalı ürün tüketiciye sunulacak.

Büyük açılış için gün sayan Solana Spaces mağazası, hafta sonu özel olarak belirlenen 30 kişilik bir grubun incelemesini için kapılarını açtı. Ancak, mağaza henüz resmi olarak açılmış değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner