Yükleniyor...

Solana (SOL) Neden Yükseliyor? 26 Nisan 2023

Altcoin'lerin canlanmasıya birlikte değer kazanan Solana (SOL), yükselişini sürdürebilir mi?

Solana Polygonun Arkasinda Yeniden Ilk 10a Oynuyor

Altcoin’lerin canlanmasıya birlikte değer kazanan Solana (SOL), yükselişini sürdürebilir mi? Güncel olarak SOL’ü değerlendirdik.

Bitcoin (BTC), riskli bulunduğu bölgeden tırmanışa geçerek altcoin’lerde pozitif fiyatlamalar yarattı. 21 doların altına sarkan SOL, BTC’nin de toparlanmasıyla yeniden güç kazandı. 22 doların üzerine atmayı başarabilen popüler coin, arkasına aldığı rüzgar ile birlikte 25 doları hedefleyebilir.

Solana (SOL) Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

19,86 dolar seviyesinden yeni bir trende başlayan Solana (SOL), kendini 25 dolar seviyesinin üzerine atabilmişti. Yüzde 28,47’lik bir artış ile bu kadar kısa zaman diliminde böyle bir ivme yakalayan SOL, BTC‘nin yükselmesiyle birlikte yeniden parladı. Güncel 22,10 dolar seviyelerinde fiyatlayan popüler coin, destek seviyelerini sırasıyla 23,90 – 22,94 – 21.50 dolar olarak çalıştırabilir. Özellikle de Ethereum’un (ETH) güç kazandığı bir senaryoda, SOL’ün yeniden 25.50 doları denemesi olası görünüyor. Bu noktada fiyatın alacağı tepki yükselişin devamı için önemli kriterlerden biri. Alıcılar SOL tarafında baskın gelebilirse, SOL için kısa zaman diliminde 27 dolar seviyelerine yükseliş olası görünüyor.

Ekran Resmi 2023 04 26 12.33.58

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x