Yükleniyor...

Solana Spaces, İki Solana Mağazasını Kapatıyor!

Solana Spaces, yayınlamış olduğu rapor doğrultusunda New York ve Miami mağazalarını kapatma kararı aldığını bildirdi.

sol

Solana Spaces, yayınlamış olduğu rapor doğrultusunda New York ve Miami mağazalarını kapatma kararı aldığını bildirdi.

Solana Spaces kurucusu Vibhu Norby, New York ve Miami mağazaları için kapatılma kararı alındığını bildirdi. Norby, Mağazaların kapatılma sebeplerini ise işlerin beklenenin altında kalması şeklinde belirtti.

Solana Spaces’ten Büyük Karar: New York ve Miami Mağazaları Kapatılacak!

Solana Spaces’in kurucusu olan Norby, New York ve Miami şubeli mağazalarının şirket tarafından beklenenleri veremediği için faaliyetlerini sona erdireceğini belirtti. Norby, Solana Spaces‘in New York ve Miami şubeleri için oluşturulan planı “daha fazla insanı Solana (SOL) ekosistemine dahil etmek” şeklinde ifadelerine eklemişti.

Solana Spaces‘in sosyal medyada yaptığı paylaşım ile, New York ve Miami merkezli mağazalarının kapatılacağını belirtmişti. Norby, kapatılacak mağazaların gerekçelerini açıklayan bir not paylaşmıştı. Solana Spaces‘i 2022’nin başlarında kuran Norby, şirkete dair gelecek planlamalarını, mağazaların beklentilerini ve mağazalara dair verilere önem verileceğini belirtmişti.

Geçtiğimiz sene FTX kriziyle birlikte SOL’de büyük zarar gören projeler arasındaydı. Yaşanan krizden sonra SOL taraflı problemler büyüme başlamıştı. Geçmiş zamanda SOL tarafında yaşanan sorunlar zaman zaman etkisini göstermiyor değil.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x