Yükleniyor...

Solana Tabanlı NFT Platformu Magic Eden, Ethereum’a Genişliyor

Solana tabanlı NFT pazaryeri Magic Eden, Ethereum'a genişleyeceğini duyurdu.

magic eden

Solana tabanlı NFT pazaryeri Magic Eden, Ethereum’a genişleyeceğini duyurdu.

Magic Eden, Ethereum NFT yaratıcılarının da Solana kullanıcılarını faydalandığı özellikleri kullanabileceğini belirtti.

Şirket ek olarak, kullanıcıların hem Solana hem de Ethereum NFT’lerini iki blokzincirinin tokenında ve zincirler arası satın almalarını sağlayacak olan “çapraz para birimi ticaret ürünü” hazırlıyor.

Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ethereum’da bir gecede zirveye çıkacağımızı düşünmüyoruz. Bu pazara alçakgönüllülükle giriyoruz ve uzun bir süre inşa süremiz olacak.

Bununla birlikte NFT yaratıcılarının ve koleksiyonerlerinin NFT pazarında neye ihtiyaçları olduğuna dair güçlü bir hipotezimiz var”

Magic Eden’in Ethereum’a genişlemesi, platform için büyük önem arz ediyor. Solana tabanlı NFT ticaretinin %90’ını elinde bulunduran Magic Eden, şimdi de Ethereum’dan pay almak için faaliyet gösterecek.

Magic Eden’in Ethereum üzerinde OpenSea’ye rakip olmayı amaçlıyor. OpenSea, daha çok Ethereum tabanlı NFT ticareti ile tanınmasına karşın, Solana Polygon ve Tezos blokzincirlerini de destekliyor.

Magic Eden, Haziran ayının sonunda 1,6 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner