Yükleniyor...

Son 1 Haftada %3129 Oranında Yükselen Kuma Inu (KUMA) Nedir?

Coingecko'da en çok arananlar listesinde yer alan Kuma Inu (KUMA), Kuma Breeder, Kuma DEX ve Kuma NFT'den oluşan topluluk odaklı bir DeFi kripto para projesidir.

rocket

Coingecko’da en çok arananlar listesinde yer alan Kuma Inu (KUMA), Kuma Breeder, Kuma DEX ve Kuma NFT’den oluşan topluluk odaklı bir DeFi kripto para projesidir. Kuma, topluluğu, kripto para birimi ekosisteminde onlara çok çeşitli faydalar sağlayan yardımcı program tokenlarıyla güçlendirir.

CoinGecko verilerine göre 7 günde %3129.4 oranında son 24 saatte ise %122 oranında yükseliş göstererek en çok arananlarda yer alan Kuma Inu’nun (KUMA), piyasa değeri 48.784.104 dolar ve dolaşım arzı 118.750.167.011.962’dir.

kuma inu

Kuma Dex nedir?

Kuma Dex, SHIB, AKITA, ELON, KUMA vb. meme tokenleri için merkezi olmayan, vAMM tabanlı bir sözleşme ticaret platformudur. Geleneksel AMM’lerin aksine, 25 kata kadar uzun veya kısa ürün piyasası formülünü kullanarak sürekli vadeli işlem sözleşmeleri ticareti yapılabilir.

dKUMA’ya sahip olan olan herkesin Kuma Dex ekosistemi için oy kullanmasına izin verir. dKUMA sahipleri, dKUMA tokenlerini bir Kuma Dex Staking Pool’a stake ederek staker olabilir. Karşılığında, işlem ücretlerinin bir kısmı sabit paralarla ödüllendirilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner