Yükleniyor...

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Axie Infinity (AXS), SwissBorg (CHSB), OKB (OKB), IOTA (MIOTA) ve Terra (LUNA)  oldu.

en cok artan 5 altcoin

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Axie Infinity (AXS), SwissBorg (CHSB), OKB (OKB), IOTA (MIOTA) ve Terra (LUNA)  oldu. 

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok yükselen 5 altcoin sırasıyla şu şekilde:

  • Axie Infinity (AXS)
  • SwissBorg (CHSB)
  • OKB (OKB)
  • IOTA (MIOTA)
  • Terra (LUNA)

Axie Infinity (AXS): Oyun dünyasına blockchain teknolojisini dahil eden Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Piyasaya çıktığından bu yana büyük ilgi gören Axie Infinity, son 24 saat içerisinde %40.0 artarak 51.96 dolar seviyesine yükseldi. 

SwissBorg (CHSB): SwissBorg, finansal uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından İsviçre’de kurulan blok zincirine dayanan kripto paralar için bir varlık yönetim platformudur. CHSB Token sistemin ana kripto parasıdır. SwissBorg, son 24 saatte % 15.2 oranında yükselerek 0,750493 dolardan işlem gördü. 

OKB (OKB): OKB Coin, önde gelen kripto para borsalarından birisi konumundaki OKEx’in kendi kripto parasıdır. Her önde gelen kripto para borsasının sahip olduğu gibi OKEx de kendi kripto para birimini piyasaya sürdü ve borsadaki birçok işlem için bu coin kullanılabilmektedir. OKB, son 24 saat içerisinde %13 artarak 18.02 dolar seviyesine yükseldi. 

IOTA (MIOTA): IOTA coin, nesnelerin interneti (IoT) sektörüne yönelik faaliyet gösteren, ölçeklenebilir, merkezsiz, modüler ve işlem ücreti olmayan bir kripto paradır. Bu kripto paranın sahip olduğu özellikler arasında, Tangle adı verilen teknoloji dikkat çekiyor. IOTA, son 24 saatte % 8 oranında yükselerek 0,855615 dolardan işlem gördü.

Terra (LUNA): Terra, ödemelere ve ticarete odaklanarak, fiyatı istikrarlı kripto para birimleri için oluşturulmuş bir ağdır. Terra, son 24 saat içerisinde %5 artarak 9,36 dolar seviyesine yükseldi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner