Yükleniyor...

Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Amp (AMP), THORChain (RUNE), BitTorrent (BTT), VeChain (VET) ve Polygon (MATIC) oldu.

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Amp (AMP), THORChain (RUNE), BitTorrent (BTT), VeChain (VET) ve Polygon (MATIC) oldu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok yükselen 5 altcoin şu şekilde:

  • Amper (AMP)
  • THORChain (RUNE)
  • BitTorrent (BTT)
  • VeChain (VET)
  • Polygon (MATIC)

Amper (AMP): AMP coin, bir finansal işlemdeki riski evrensel olarak merkezden uzaklaştırmak için tasarlanmış kripto para birimidir. Potansiyeli olan ödemeler için koşula özel teminat tahsis etmek için yeni bir arayüz içeren Ethereum tabanlı tokendir. AMP coin, son 24 saat içerisinde %30 artarak 0,078508 dolar seviyesine yükseldi.

THORChain (RUNE): THORChain RUNE, kullanıcıların varlıklarının tam velayetini kaybetmeden kripto para varlıklarını çeşitli ağlar arasında kolayca değiş tokuş etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. TTHORChain, son 24 saatte % 24 oranında yükselerek 4.23 dolardan işlem gördü.

BitTorrent (BTT): 2001 yılında faaliyete geçen eşler arası dosya paylaşım protokolü BitTorrent ile bütünleşik biçimde çalışan BTT, daha hızlı dosya aktarımı için kullanılabiliyor. Eşler arası ağda paylaşılan dosyaların indirme hızını artırmak için kullanılabilen BTT aynı zamanda, indirilmiş dosyaların diğer kullanıcılara paylaşılması (seed) karşılığında da kazanılabiliyor. BitTorrent, son 24 saat içerisinde %33 artarak 0,00298613 dolar seviyesine yükseldi.

VeChain (VET): VeChain (VET) blockchain tabanlı bir tedarik zinciri platformudur. 2015’te başlatılan ve Haziran 2016’da piyasaya sürülen VeChain, dağıtık yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini, tedarik zinciri yönetimindeki bazı önemli sorunları çözen bir ekosistem oluşturmak için kullanmayı amaçlıyor. VeChain, son 24 saatte % 22 oranında yükselerek 0,085088 dolardan işlem gördü. 

Polygon (MATIC): Eski ismiyle Matic olarak bilinen Polygon, birbiriyle bağlantılı blockchain çözümleri sunan firmadır. Projenin amacı, Ethereum’daki büyük sorunları yan zincir çözüm aracıyla çözmeyi amaçlar. Polygon, son 24 saat içerisinde % 20.7 artarak 1.12 dolar seviyesine yükseldi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x