Yükleniyor...

Son 7 Günde %244.8 Oranında Artan Solanium (SLIM) Nedir?

Solanium, Solana blok zinciri içinde hepsi bir arada olan platformdur.

Solanium SLIM

Solanium, Solana blok zinciri içinde hepsi bir arada olan platformdur. Bir fırlatma rampası, merkezi olmayan ticaret, yönetişim ve stake etme özelliklerine sahiptir. Solanium’un vizyonu, UI ve UX açısından kullanımı kolay bir platform oluşturmak ve Solana’yı ana akım kamuoyuna sunmaktır. Solanium, çalışma teknolojisine sahip ilk fırlatma rampasıdır. Halka açık satış, harici bir IDO veya IEO sağlayıcısı aracılığıyla değil kendi platformları tarafından destekleniyor. Platform, gelecekteki lansmanlar ve projeler için tam beyaz liste ve KYC desteği sunar ve kullanıcıyı platform bildirimleriyle senkronize tutmak için bir Telegram entegrasyonuna sahiptir.

CoinGecko verilerine göre son 7 günde %244.8 oranında artarak 2,50 dolardan işlem gören Solanium’un piyasa değeri 115.155.925 dolardır ve dolaşım arzı 46.000.000’dur. En aktif borsası Serum DEX’tir.

Ticaret

Platformun ilk aşaması, Serum DEX için özel bir GUI başlatmak. Kesinleşmiş havuzlar anında bir Serum piyasası oluşturabilir ve izinsiz DEX üzerinde işlem yapmaya başlayabilir.

Vuruş

SLIM tokenleri, maksimum 1 yıllık kilit süresi ile seçilebilir bir kilitlenme süresi için kilitlenebilir. Stake sözleşmesinde SLIM tokenleri kilitleyerek, kullanıcı bir xSLIM bakiyesi alacaktır. xSLIM tokenleri aktarılamaz.

Havuzlar

Platformun temel işlevi Solanium Havuzlarıdır. Solanium Havuzlarında, Solana cüzdanı olan herkes bir SLIM tokenleri dağıtmak için bir havuz oluşturabilir. Kullanıcıların havuzlarını sadece birkaç tıklamayla kurabilecekleri, kullanımı kolay bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Kullanıcı henüz bir SLIM tokenleri dağıtmadıysa, kullanıcı arabirimi kullanıcı için SLIM tokeni oluşturma seçeneğine de sahiptir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner