Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Avax Kaç TL? 18 Ağustos 2022

Kripto para piyasaları bugüne düşüşle başladı.

Bitcoin Ethereum ve Avax Kac TL 18 Agustos 2022

Kripto para piyasaları bugüne düşüşle başladı. Kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 0.36 düşerek 1.09 Trilyon dolar seviyesinde bulunuyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche‘taki (AVAX) son durumu beraber inceleyelim. Bitcoin kaç TL? Ethereum fiyatı hangi seviyede? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1.68’lik düşüşle başladı. Bitcoin, bulunduğu fiyat bölgesinde destek ve direnç bölgeleri arasında bulunuyor. Bitcoin (BTC) grafikte de görülen trendi takip ediyor diyebiliriz. Trende geldiğinde tepki alıp biraz yükselen Bitcoin birkaç gündür hacimsiz piyasada sakin seyrine devam ediyor.

btc 4 saatlik 4
Bitcoin 4 saatlik

Bitcoin‘deki en yakın direnç bölgesi 24 bin dolar bandıyken, destek ise 22 bin dolar seviyesi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Bitcoin, 23.404 dolardan işlem görüyor. Bitcoin TL fiyatı ise an itibariyle 424.740.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında fiyat hareketine baktığımız zaman ETH, güne yüzde 2.82’lik düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda işlem gördüğü alan destek seviyesinin altında seyrediyor ve grafikte görebileceğimiz gibi ETH, yükselen trendi kırmış durumda. Ethereum’un 1.800 dolar direncine tutunması oldukça önemli. Bir sonraki destek seviyesi ise 1750 dolara yakın.

eth 4 saatlik 4
Ethereum 4 saatlik

Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.842 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum Türk Lirası bazında ise 33 bin TL.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Son Durum

Piyasa değerine göre 14. kripto para olan AVAX, bugüne yüzde 5.15 düşüşle başladı. AVAX da piyasadaki durgunluk ve hacimsizlikten oldukça etkilenmiş durumda. AVAX, geçtiğimiz yılki Ağustos kapanışında 40 doları görmüştü. Ardından da çok ciddi bir yükseliş göstererek 145 doları gördü. Sonrasında yaşanan kötü haber silsilesi ve ardından gelen ayı piyasası fiyatlarda düşüşe yol açtı. AVAX fiyatının seyrettiği bölgeye en yakın destek 25 dolar, en yakın direnç bölgesi ise 30 dolar diyebiliriz.

avax 4 saatlik
AVAX 4 Saatlik Grafiği

AVAX yazı yazıldığı an itibariyle 25 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner