Sorare, Bundesliga İle NFT Anlaşması İmzaladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Sorare, Bundesliga İle NFT Anlaşması İmzaladı

Blok zincir tabanlı fantezi futbol platformu Sorare, Alman futbol ligi Bundesliga ile birinci ve ikinci liglere uzanan lig çapında bir NFT ortaklığı yaptığını duyurdu.

bundesliga sorare

Blok zincir tabanlı fantezi futbol platformu Sorare, Alman futbol ligi Bundesliga ile birinci ve ikinci liglere uzanan lig çapında bir NFT ortaklığı yaptığını duyurdu. Sorare’nin geçen ay LaLiga’dan sonra yaptığı ikinci önemli lig anlaşması. Sorare, maçlar için NFT olarak video anları da sunacak.

200’den fazla takımla ortak olan Sorare’nin odak noktası fantezi futboldu. Taraftarlar, platformda NFT’ler olarak basılmış oyuncu kartlarını satın alır ve bunları, oyuncunun sahadaki gerçek performansına dayanarak, haftalık diziliş oluşturmak için kullanır. Hayranlar birbirleriyle rekabet eder ve Sorare en iyi performans gösterenleri Ethereum (ETH) ile ödüllendirir. Kullanıcılar ayrıca kartları takas edebilir ve daha çok koleksiyoncu etkinliklerine katılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sorare, geleneksel oyuncu kartlarına ek olarak oyunların öne çıkan anlarını NFT olarak basmaya başlayacak ve kullanıcıların bunları platformda takas etmelerini sağlayacak. Bu, Dapper Labs’in ana ürünü NBA Top Shot’a çok benziyor.

Sorare CEO’su Nicolas Julia konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Almanya, futbol maçlarında en yüksek seyirciyi çekiyor. Taraftarlar her hafta sonu en sevdikleri oyuncularla ve kulüple etkileşime girebilecek. Dünyada ve Almanya’da Bundesliga taraftarlarının çevrimiçi olarak bir araya gelmelerini ve sevdikleri sporları sahiplenmelerini sağladığımız için heyecan duyuyoruz. Bundesliga, dünyanın en heyecan verici kulüplerine ve futbolcularına ev sahipliği yapan en iyi liglerinden biri. İlk NFT Moments’ımızı başlatmak için onlarla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Fandomun geleceğini birlikte inşa ediyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x