Soros Fund CEO’su, Şirketin Bitcoin Sahibi Olduğunu Doğruladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Soros Fund CEO’su, Şirketin Bitcoin Sahibi Olduğunu Doğruladı

Milyarder yatırımcı George Soros'un aile ofisi olan Soros Fund’ın CEO’su Dawn Fitzpatrick, ofisin Bitcoin sahibi olduğu söylentilerini doğruladı.

soros fund ceosu fitzpatrick sirketin bitcoin sahibi oldugunu dogruladi

Milyarder yatırımcı George Soros’un aile ofisi olan Soros Fund’ın CEO’su Dawn Fitzpatrick, ofisin Bitcoin sahibi olduğu söylentilerini doğruladı.

Soros Fund CEO ve CIO’su Fitzpatrick, Bloomberg ile bir röportaj gerçekleştirdi. Fitzpatrick röportajda, George Soros’un aile ofisi olan Soros Fund’ın Bitcoin sahibi olduğu söylentilerini doğruladı. Daha önce aktardığımız üzere Soros Fund’ın Bitcoin sahibi olduğu şeklinde bir söylenti ortaya atılmıştı. Fitzpatrick konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Yine bizim bakış açımıza göre, çok fazla değil, biraz Bitcoin’e sahibiz ve bunların kendileri, DeFi kullanım alanları ve bunun gibi şeylerden daha az ilginç.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca Fitzpatrick Bitcoin’in piyasa değerine dikkat çekti ve sadece bir enflasyon koruması olarak görülmediğini söyledi:

“Bitcoin’in yalnızca bir enflasyon koruması olarak görüldüğünden emin değilim. Kıyıda köşede kalmış bir varlıktan ana akıma geçtiğini düşünüyorum. Kripto para birimlerinin artık 2 trilyon doların üzerinde bir piyasa değeri var. Dünya çapında 200 milyon kullanıcısı var, bu yüzden bence artık ana akım oldu.”

Fitzpatrick bu yorumu ile şirketin kripto varlıklarına yatırım yaptığını ilk kez resmi olarak kamuoyuna açıklamış oldu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x