Yükleniyor...

Spell Token (SPELL) Son 24 Saatte %74 Oranında Yükselişe Geçti

Merkezsiz kredi yani borç alma ve borç verme uygulaması olan Spell platformu, üç farklı kripto para ile yönetilmektedir.

spell token

Merkezsiz kredi yani borç alma ve borç verme uygulaması olan Spell platformu, üç farklı kripto para ile yönetilmektedir. Spell, sSpell ve MIM sabit değerli kripto paralar platformun para birimleridir. Spell coin, MIM sabit değerli kripto paralarına sahip olan ve çeşitli platformda kilitleyen kullanıcılara ödül olarak dağıtılmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko verilerine göre yazının yazıldığı sırada Spell Token (SPELL), son 24 saat içinde %74 oranında yükselişe geçerek 0,01619334 dolardan işlem gördü. Piyasa değeri 1.231.200.631 dolar olan Spell Token’in 24 saatlik ticaret hacmi 195.355.091 dolar ve dolaşım arzı 76.414.404.205’dir.

Spell Token Yatırımcılara Ne Sunuyor?

Gerçek sihir adını verdikleri çözümler ile kripto para yatırımcılarına yeni ürün çeşitlilikleri sunan ve bu güvenin karşısında Spell kripto paraları dağıtan ekosistem, merkezsiz finans sektöründe hızlı bir yükseliş sağladı.

Spell kripto paraları platformun asıl yönetim kriptosu olmasına rağmen, sSpell kriptoları ile de yönetime katılma ve platformdan kar payı alabilme imkanı tanımıştır. Platformun ürettiği gelirlerden %75 oranın kar payı almanızı sağlayan sSpell Token’lar platformda kilitlenerek elde edilebilir.

Sabit Değerli Kripto Parası MIM Nedir?

MIM platform üzerinde çeşitli teminatlar göstererek basabileceğiniz bir stabilcoindir. Teminatlandırdığınız kripto karşısında elde edilen bu kripto para karşılığında çeşitli platformları kullanarak faiz geliri elde edebilir hem teminatınızdan hem de MIM kripto paralarınızdan faiz getirisi elde edebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x