Yükleniyor...

Splinterlands NFT Oyununun Günlük Kullanıcı Sayısı Gün Geçtikçe Artıyor

Splinterlands, eşsiz bir ralliden sonra önde gelen dApp izleyicileri tarafından birinci sıraya alındı.

nft game

Splinterlands, eşsiz bir ralliden sonra önde gelen dApp izleyicileri tarafından birinci sıraya alındı.

“Play-to-Earn” oyunu olan Splinterlands, yeni bir dönüm noktasına ulaşarak, 260.000 günlük aktif oyuncu seviyesini aştı. Oyunu Alien Worlds ve MOBOX: NFT Farmer izliyor.

60 Günde Rekor Kırdı

Non-fungible token’ları (NFT) oyun kartları olarak entegre eden yeni GameFi ekosistemi Splinterlands, 260.000 günlük oyuncu kilometre taşını aştı. Önde gelen dApps ve DeFi analiz platformu DappRadar’a göre Splinterlands, şu anda dünyanın en çok oynanan merkeziyetsiz oyunu.

Splinterlands’ın kullanıcı tabanı, ekibinin tahminlerine göre son 2 ayda hızla yükseldi. Günlük oyuncu metriklerindeki net artış, son 30 günde 2,5 katı aştı. Son iki ayda, kullanıcı tabanı neredeyse 10 kat arttı.

Splinterlands temsilcileri, ürünlerine olan ilgideki artıştan ve ürünün en son önemli güncellemesinden heyecan duyuyor. Hızlı büyüyen topluluk, ekibin odak noktası olmaya devam ediyor:

“800 bin kayıtlı hesap ve 400 bin büyü kitabı sahibinden oluşan topluluğumuzu oluşturmak olağanüstü bir yolculuktu. Splinterlands’de durmaksızın yer, uyur ve nefes alırız ve sürekli olarak topluluğumuza nasıl daha fazla yardımcı olabileceğimizi düşünürüz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner