Yükleniyor...

Standard Chartered’ın Kripto Girişimi, Yatırımcıların Kripto Varlıklarından Getiri Elde Etmesine İzin Verecek

Standard Chartered’ın kripto saklama girişimi Zodia, kurumsal yatırımcılar için yeni ürünler piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

standard charteredin kripto girisimi yatirimcilarin kripto varliklarindan getiri elde etmesine izin verecek

Standard Chartered’ın kripto saklama girişimi Zodia, kurumsal yatırımcılar için yeni ürünler piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Birleşik Krallık merkezli bankacılık devi Standard Chartered ve Northern Trust tarafından yönetilen bir kripto saklama girişimi olan Zodia, kurumsal yatırımcıların ellerinde tuttuğu tokenlardan getiri elde etmelerine yardımcı olmak için yeni ürünler piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

The Block tarafından aktarılan habere göre Zodia CEO’su Maxime de Guillebon, yatırımcıların kripto varlıklardan gelir elde etmelerini sağlayacak teminat yönetimi ürünlerini piyasaya sürmeye hazır olduğunu söyledi. Düzenleyici onayı gerektiren söz konusu ürünlerin bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Guillebon konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kripto varlık endüstrisinin hızlı genişlemesi ve karmaşıklığı göz önüne alındığında, Zodia’nın kurumsal müşterileri dijital varlıklara anında yatırım yapmaktan fazlasını arıyor.”

Girişim ayrıca staking ürünlerini de araştırıyor:

“Hizmetimizi genişletip müşterilere getiri elde etme fırsatı vererek Zodia, kriptoyu yerel ve geleneksel finans yapıları aracılığıyla kolaylaştırmak isteyen tek kripto varlık hizmet şirketi olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner