Yükleniyor...

Starknet’e (STRK) tepkiler çığ gibi büyüyor: Airdrop hüsranı!

Aylardan beri beklenen Starknet'in (STRK) airdrop açıklaması, kripto yatırımcısını büyük bir hüsrana uğrattı.

starknet

Aylardan beri beklenen Starknetin (STRK) airdrop açıklaması, kripto yatırımcısını büyük bir hüsrana uğrattı.

Kripto endüstrisinin uzun zamandır beklediği Starknet (STRK) sonunda airdrop duyurusunu yaptı. Toplamda 1,3 milyon kullanıcıya airdrop dağıtılacağını açıklayan şirket, ilk başlarda büyük bir ilgi toplasa da detaylar açıklandıkça tepkilerin odağı haline geldi.

Comos ve Solana ekosistemi eşliğinde sağlam bir trend yakalayan Airdrop çılgınlığı, Starknet ile darbe aldı. Büyük bir kitlenin dört gözle beklediğin STRK airdrop’u beklentileri karşılayamadı. Proje, gerek kriterler gerek ise dağıtılan airdrop miktarı ile ağır söylemlere maruz kaldı.

Katılamayan kullanıcı fazla, airdrop miktarı az!

Starknet’in açıklamış olduğu kriterler doğrultusunda pek çok kullanıcı airdrop hakkı elde edememedi. Şu ana kadar Starknet tarafında çeşitli faaliyet göstermesine rağmen airdrop elde edemeyen kullanıcı sayısı çok fazla görünüyor. Özellikle de Türkiye kripto ekosisteminde Starknet’e şiddetli bir tepki var. Başta fenomenler olmak üzere yüzlerce sosyal medya kullanıcısı, Starknet’e tepkiler yağdırıyor.

Bir Strarknet kullanıcısını airdrop’a sitemi ise şu şekilde:

“Çok komik, 0 STRK aldım… 500’den fazla işlem, 12 ay, 500 dolar işlem ücreti, ana starknet projelerinde 3000 dolardan fazla birikim”

Çeşitli kriterleri yerine getirmesine karşılık çok az oranda airdrop elde eden kullanıcı sayısı da dikkatlerden kaçmadı. Airdrop furyasının bu denli hissedildiği süreçte Starknet’in böyle bir durum içinde bulunması, uzun bir süre gündemde duracak gibi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner