Yükleniyor...

Stellar, CFTC’deki İlk Blokzincir Temsilcisi Oldu

Stellar Development Foundation, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu'nun (CFTC) yeni bir danışma komitesine katıldı.

Stellar CFTCdeki Ilk Blokzincir Temsilcisi Oldu

Stellar Development Foundation, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) yeni bir danışma komitesine katıldı.

Firmanın açıklamasına göre SDF, CFTC tarafından denetlenen beş aktif Danışma Komitesinden biri olan Küresel Piyasalar Danışma Komitesindeki (GMAC) dört kripto odaklı kuruluştan biri olacak. Stellar blokzincirinin arkasındaki firma, JP Morgan, Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel finans oyuncularının temsilcilerine katılacak.

CFTC Komitesinin En Son Üyesi Stellar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SDF, GMAC’de blok zinciri endüstrisini temsil ettiğinden, vakıf Katman 1 protokollerine ve havalelere odaklanmayı bekliyor. Kuruluş ayrıca, komitenin bir parçası olarak stablecoin’lerin dijital varlık piyasalarındaki rolünü ve gerçek dünyadaki kullanım durumlarını vurgulamayı planlıyor.

Açıklamada SDF, CFTC’nin yeni komitesindeki birçok geleneksel finans oyuncusuna katılmaktan heyecan duyduğunu belirtti. Ayrıca GMAC’ın, ABD piyasalarının bütünlüğünü ve rekabet gücünü sağlamak için geleneksel finans ve blockchain’in entegrasyon için umutlar bulması için bir fırsat olarak hizmet edeceğine inanıyor.

SDF’nin yanı sıra Dijital Ticaret Odası, Uniswap Labs ve CoinFund’dan yetkililer de üyelerden bazıları.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x