Yükleniyor...

Stellar’ın Cüzdanı Rabet, Masaüstü Versiyonunu Başlattı

Perakende müşteriler için yeni nesil Stellar cüzdanlarından biri olan Rabet, çoklu işletim sistemi masaüstü sürümünde kullanıma sunuldu.

rabet stellar cuzdan

Perakende müşteriler için yeni nesil Stellar cüzdanlarından biri olan Rabet, çoklu işletim sistemi masaüstü sürümünde kullanıma sunuldu.

Stellar (XLM) ekosistemi için zengin özelliklere sahip bir B2C kripto cüzdanı olan Rabet, ilk kez masaüstü bilgisayarlarda başlatıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Rabet cüzdanının MacOS, Windows ve Linux’ta masaüstünde yayına gireceği belirtildi.

Rabet ekibinin blogunda yaptığı resmi duyuruya göre, masaüstü versiyonu artık genel kullanıma sunuldu.

Rabet, MacOS, Windows ve Linux’ta Kullanıma Sunuldu

rabet

Rabet cüzdanı, en popüler üç işletim sistemi MacOS, Windows ve Linux’ta başlatıldı.

Masaüstü sürümünde, Stellar tabanlı varlıkların eklenmesi, yönetilmesi, değiştirilmesi ve aktarılması olmak üzere Rabet’in web ara yüzünde bulunan tüm işlemler destekleniyor. İşlemler, kullanıcı dostu bir ara yüzü ile gerçekleştirilebilecek.

Rabet cüzdanı, Kasım 2021’de yerel varlığı RBT’yi Stellar blok zincirinde yayınlamıştı.

RBT/USDC, RBT/USDT likidite havuzlarında kullanım, ücret indirimleri ve bonusları dahil olmak üzere çeşitli yardımcı programların yanı sıra, RBT tokeni Rabet cüzdan yükseltmeleri için bir yönetim aracı olarak da kullanılabiliyor.

Rabet’in Masaüstü Versiyonu Kullanıcılara Ne Sunuyor?

Yeni sürüm ile Rabet’in platformlar arası bir cüzdan haline geleceği söyleniyor. Masaüstü sürümünün yapısına dahil edilen Electron aracı sayesinde, tüm işletim sistemlerinde entegre bir kullanıcı deneyimi bulunuyor.

Aynı zamanda, Stellar (XLM) müşterilerinin son kullanıcı deneyimi, Rabet’in ekibi için odak noktası olmaya devam ediyor. Müşteriler platform aracılığıyla Stellar’a para yatırabilir ve çekebilir, bunları birbirleri arasında sorunsuz bir şekilde değiştirebilir, likidite sağlayıcıları olarak kazanabilir.

Rabet, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü de olmak üzere Stellar tabanlı merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) ile etkileşim için bir uç nokta olarak kullanılabilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x