Steve Hanke, Bitcoin'in (BTC) Büyük Fiyat Zirvesinden Sonra Düşebileceği Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Steve Hanke, Bitcoin’in (BTC) Büyük Fiyat Zirvesinden Sonra Düşebileceği Söyledi

Ekonomist Steve Hanke, büyük bir yükselişin ardından Bitcoin'in düşme olasılığının yüksek olduğuna inanıyor.

kripto para 2

Ekonomist Steve Hanke, büyük bir yükselişin ardından Bitcoin’in düşme olasılığının yüksek olduğuna inanıyor.

Johns Hopkins Üniversitesi’nde ekonomi profesörü ve kripto varlık eleştirmeni Steve Hanke, Bitcoin’in inişli çıkışlı yapısı sebebiyle güçlü bir düşüş yaşayacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü ekonomist Hanke, Bitcoin’in fiyatının dibe çekmesinin nedeninin “aşırı oynaklık” olduğunu tweetledi. Hızla yükselen varlıkların eninde sonunda aşağı inmesi gerektiğine dair evrensel bir yasaya inandığını söyleyen Hanke, doğası gereği çok değişken ve spekülatif olduğu için Bitcoin’in, bu yasa kapsamında olduğunu belirtti.

Peter Schiff: “ABD hükümetinin Bitcoin’i şu ana kadar yasaklamaması iyiye işaret değil”

Bitcoin karşıtlığıyla bilinen Peter Schiff gelecekte ABD hükümetinin BTC ve diğer tüm kripto varlıklara karşı ekstra düzenlemeler getirebileceği olası koşulları belirtti.

SchiffGold varlık yönetimi fonunun CEO’su ve CFO’su Peter Schiff, ABD hükümetinin Bitcoin’i şu ana kadar yasaklamamasının iyi bir işaret olmadığını öne süren Tweet yayınladı.

Altın yatırımcısı Schiff, Bitcoin satın alanların çoğunun sonunda hükümetin Bitcoin’i yasaklamasını isteyeceğini düşünüyor. Şimdiye kadar, Biden yönetiminin BTC’ye vergi getirerek, BTC’yi düzenlemeyi tercih edeceğini söylüyor.

Bununla birlikte, Bitcoin’in en son çöküşünden sonra, ABD finans yetkililerinin bu çöküşü en az hasarla atlatmak için daha sıkı düzenlemeler getirilmesi gerektiğini ekliyor, Schiff, varlıkların neden düzenlenmesi gerektiğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x