Yükleniyor...

Substack, OpenNode Tarafından Desteklenen Lightning Network’te Bitcoin Ödemelerini Kabul Ediyor

Sektörün en önemli Bitcoin (BTC) ödeme işlemcilerinden OpenNode, online yayıncılık platformu olan Substack'e online ortamda Bitcoin ödemeleri sunabilmek için Bitcoin API'sini entegre ettiğini duyurdu.

substack

Sektörün en önemli Bitcoin (BTC) ödeme işlemcilerinden OpenNode, online yayıncılık platformu olan Substack’e online ortamda Bitcoin ödemeleri sunabilmek için Bitcoin API’sini entegre ettiğini duyurdu.

OpenNode ve Substack ortaklığı ile kripto varlık odaklı yayınlar, düşük maliyetle kullanıcılara ulaşabilecek. Okuyucular, bu yayınlara Bitcoin ile ödeme yaparak kolaylıkla ulaşabilecek. Yayıncılar da kazançlarını Bitcoin’de tutma fırsatı yakalacak.

Substack ürün tasarımcısı Nick Inzucchi, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Substack’taki bağımsız yayıncıların kripto ödemelerini kabul etmelerini sağlamak için OpenNode ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu seçeneğe sahip olmak yazarlara daha fazla esneklik ve özgürlük sağlayacak. Yazarların ihtiyaçlarını karşılamak için kriptoda daha fazlasını yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

OpenNode’un CTO’su João Almeida da konuyla ilgili görüşlerini açıkladı:

“Ortaklığımız, Substack ekosistemindeki içerik oluşturucuların Bitcoin ödemelerini kabul etmesine ve kazançlarını Bitcoin’de tutmasına veya tercih edilen para birimine dönüştürmesine izin verecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x