Tamamı Bitcoin (BTC) İle Finanse Edilen Dünyanın İlk Kripto Klibi İspanya'da Yayınlandı • Coinkolik
Yükleniyor...

Tamamı Bitcoin (BTC) İle Finanse Edilen Dünyanın İlk Kripto Klibi İspanya’da Yayınlandı

Kripto para sektörünün büyümesi, bu yıl finansal piyasadaki değişimin en önemli göstergelerinden biri oldu ve kripto para piyasası değeri yılın başından bugüne %175,6 arttı.

bitcoin

Kripto para sektörünün büyümesi, bu yıl finansal piyasadaki değişimin en önemli göstergelerinden biri oldu ve kripto para piyasası değeri yılın başından bugüne %175,6 arttı.

Coinmotion kripto para platformu, resmi açıklamasına göre İspanyol sanatçı Huecco ile “Bajo tu piel” (derinizin altında) isimli dünyanın ilk kripto klibini yayınladı.

bitcoin klip
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İspanyol sanatçı Huecco’nun yeni single klibi ve yeni müzik videosu Coinmotion ile birlikte tamamen Bitcoin tarafından finanse edildi.

Ayrıca, Huecco 2022 yılında web sitelerinde satışa sunulacak olan yeni albümü “XV Anniversary” için biletlerini Bitcoin veya Ethereum’da satışa sunan ilk İspanyol sanatçı oldu.

Gerek Huecco gerekse Coinmotion yaratıcı süreçlerde inovasyon için birlikte çalışıyor. Her iki tarafta kendilerini ”Müzik ve finans alanındaki çığır açanlar ve yenilikçiler” olarak tanımlıyor.

İspanya’da Farkındalık Yaratmak

Özellikle, hem Huecco hem de Coinmotion, dahil oldukları yaratıcı faaliyetlere yenilik getirmek için iş birliği yapıyor. Coinmotion yönetim kurulu üyesi ve CEO’su Heidi Hurskainen şöyle konuştu;

“İspanya’da Özel Kripto Bankacılığı hizmetini başlatan ilk kurum olmaktan mutluyuz. Hizmetlerimizde yenilik yapmayı seviyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x