Tayland ve Macaristan Blockchain Ortaklığı Kuruyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Tayland ve Macaristan Blockchain Ortaklığı Kuruyor

Tayland ve Macaristan'ın sanayi birlikleri, blockchain teknolojilerinin uygulanması konusunda iş birliği yapmayı planlıyor.

Tayland ve Macaristan Blockchain Ortakligi Kuruyor

Tayland ve Macaristan’ın sanayi birlikleri, blockchain teknolojilerinin uygulanması konusunda iş birliği yapmayı planlıyor.

İki taraf, yeni ortaklıklarının bir parçası olarak deneyimlerini paylaşmayı ve alternatif hizmetler için fikirler üretmeyi umuyor.

Tayland ve Macaristan’dan Blockchain Anlaşması

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tayland Fintech Derneği ve Macaristan’ın Blockchain Koalisyonu, yeni teknolojilerin finansal piyasalarına girişini desteklemek için bir anlaşma imzaladı.

Bangkok Post’un bildirdiğine göre, anlaşma “Mali Devrimi Birlikte Güçlendirmek” başlıklı Tayland-Macar Fintech Forumu’nda imzalandı. Finansal teknoloji hizmetlerini sergilemeye yönelik etkinlik, Macaristan büyükelçiliği tarafından düzenlendi.

blockchain

Tayland Fintech Derneği başkanı Chonladet Khemarattana‘a göre, e-ticaret, mobil ödemeler ve dijital para birimi gibi dijital finansal hizmetler, artan sayıda kripto sahibiyle Tayland’da hızla büyüyor. Finansal teknolojinin daha da gelişmesi için uluslararası iş birliği yapılması gerektiğini belirten Khemarattana, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Macar şirketleri ile gelecekteki işbirliği, Tayland’ın daha fazla deneyim kazanmasına yardımcı olacak. Ayrıca her iki ülkenin de gelecekte yeni fikirler veya hizmetler başlatmasına yardımcı olacaktır.”

Macaristan’ın Tayland Büyükelçisi Sándos Sipos ise Macaristan’ın en son fintech çözümlerini geliştirmesi ve bu alandaki ortaklarla derin iş birliği kurmanın son derece önemli olduğuna inanıyor. Diplomatik misyonun finansal teknoloji trendlerini şekillendirme ihtiyacını kabul ettiğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x