Yükleniyor...

Team Paribu Seninle Projesi, Genç Sporcuları Destekleyecek

Kripto para borsası Paribu, spor odaklı çalışmalarına devam ediyor.

Team Paribu Seninle Projesi Genç Sporculari Destekleyecek

Kripto para borsası Paribu, spor odaklı çalışmalarına devam ediyor. Son olarak milli sporcuları destekleme vizyonu ile kurulan Team Paribu, genç sporcuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Team Paribu Seninle projesi için de düğmeye bastı.

Team Paribu Seninle Projesi, Gençlerin Spor İhtiyaçlarını Karşılayacak

Türkiye spor konusunda en aktif ülkelerden birisi. Bu alandaki gelişimi takip eden kripto para borsası Paribu ise Team Paribu ile genç sporculara destek olmayı hedefliyor. Yeni Team Paribu Seninle projesinde İhtiyaç Haritası ile iş birliği yapan Team Paribu, yerel işletmelerden alınan spor ekipmanlarını, ihtiyacı olan sporcu gençlerle ulaştırıyor.

team paribu seninle projesi gencleri destekleyecek 2

İlk olarak İstanbul’da başlatılan proje, eşofman takımı, antrenman hunisi, raket, basketbol, hentbol, futbol ve pinpon topu gibi spor malzemelerinin bulunduğu pek çok ekipmanı sporcu gençlerle buluşturdu. Nisan ayından itibaren ise İhtiyaç Haritası‘nda kayıtlı İstanbul’da 2, Şanlıurfa’da 4, Balıkesir’de 2 ve Ordu’da 1 okul olmak üzere aktif olarak sporcuların ihtiyaçlarına destek vermek için harekete geçildi.

Team Paribu’nun 2022 Planları

Team Paribu Seninle, Team Paribu’nun tek projesi değil elbette. Team Paribu Mentor projesi de hayata geçilmiş durumda. Team Paribu ekipteki her bir sporcunun, kendi branşına göre belirlenen yaş aralığı dahilinde 3 genç sporcuya mentorluk yaptığı Mentor projesi, genç sporcuları profesyoneller ile bir araya getiriyor. Geleceğin sporcularını, günümüzün yıldızları ile buluşturuyor.

Team Paribu Atölye ise bir diğer önemli projeden birisi. Bu proje ise çocukları erken yaşta spora yönlendirme, milli sporcuların nasıl çalıştıklarını kamuoyuna gösterebilmek ve kamuoyu tarafından pek fazla bilinmeyen branşlar konusunda bilgilendirme amaçlı herkesin katılabileceği atölyeler düzenliyor. Geleceği şimdiden destekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner