Tecrübeli İsim Tone Vays'a Göre Bitcoin (BTC) Uzun Bir Boğa Döngüsünde Olabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Tecrübeli İsim Tone Vays’a Göre Bitcoin (BTC) Uzun Bir Boğa Döngüsünde Olabilir

Önde gelen kripto trader'larından Tone Vays'a göre Bitcoin, uzun bir boğa döngüsünün ortasında olabilir.

tecrubeli isim tone vaysa gore bitcoin btc uzun bir boga dongusunde olabilir

Önde gelen kripto trader’larından Tone Vays’a göre Bitcoin, uzun bir boğa döngüsünün ortasında olabilir. Vays, Bitcoin’in mevcut fiyatlarından 5 katın üzerinde değer kazanabileceğini düşünüyor.

113.000 YouTube aboneli Vays, Bitcoin boğa döngüsü hakkında bir video yayımladı. Ona göre bu döngü, teknik açıdan 28 ay süren bir öncekinden daha uzun sürebilir. Boğa piyasasının 2022’de biteceğine inanan trader, 2023’e kadar uzayabileceğinin altını çiziyor.

“Bu boğa piyasasının 2023’e uzamasını çok isterim. Boğa piyasasının %80 düşmeden önce 2023’te çeyrek milyon dolar veya bir milyon doların üçte biri seviyesinde olmasını çok isterim.

Ve çok ilginç bir ayı piyasası olacak çünkü (2023’ten itibaren) %80’lik düşüş, daha önce hiç olmayan bir şey olan halving’in içinde olacak.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vays ayrıca birçok analist ve trader’ın mevcut boğa piyasasının 2018’in sonlarında başladığını düşündüğünü ekliyor. Diğer taraftan bu döngü, Mart 2020’ye kadar harekete geçmedi.

Bitcoin Salı günü yaklaşık %17’ye varan büyük bir düşüş yaşadı. 42.000 dolara kadar gerileyen varlık, daha sonra 47.000 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı. Bitcoin yayın saati itibariyle 46.900 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x