Teknik Analiz Şirketi Northstar & Badcharts'ın Kurucu Ortağı, Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Teknik Analiz Şirketi Northstar & Badcharts’ın Kurucu Ortağı, Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıkladı

Northstar & Badcharts'ın kurucu ortağı İngiliz analist Kevin Wadsworth, 2021'in sonundan önce BTC’nin 100.

teknik analiz sirketi northstar badchartsin kurucu ortagi yil sonu bitcoin btc fiyat hedefini acikladi

Northstar & Badcharts’ın kurucu ortağı İngiliz analist Kevin Wadsworth, 2021’in sonundan önce BTC’nin 100.000 dolara ulaşacağını düşünüyor.

Bir CryptoPotato haberine göre teknik analiz şirketi Northstar & Badcharts’ın kurucu ortağı Kevin Wadsworth, mevcut kripto varlık boğa piyasasının “yıl sonundan önce sona ereceğini” ve Bitcoin’in yaklaşık 100.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını söyledi. Üst düzey yönetici ayrıca, Bitcoin’in 2025’te 1 milyon doları aşabileceğini öngördü.

Boğa Piyasası Hala Zirveye Ulaşmadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kitco News’e verdiği bir röportaj sırasında Wadsworth, Bitcoin ve genel olarak kripto varlık endüstrisi hakkında iyimser bir tahmin paylaştı. Şirketinin grafik incelemelerine dayanarak, dijital varlık piyasasının mevcut boğa koşusunun önümüzdeki birkaç ay içinde zirveye ulaşacağını tahmin etti:

“Kripto boğa piyasasının muhtemelen yıl sonundan önce sonuçlanacağını düşünüyorum.”

Bitcoin’den bahseden Wadsworth, fiyatının “Eylül, Ekim ve muhtemelen Kasım” aylarında artmasını bekliyor. O aylarda 100.000 dolara yükselebileceğini düşünüyor. Ethereum gibi önde gelen altcoin’lerden bazıları 3-4 katlık fiyat artışları yaşayabilir:

“Bitcoin ile hedefim 100.000 dolara yakın bir yerde. Bunun üzerindeki herhangi bir şey büyük bir bonus. 100 bin dolara ulaşırsak, altcoinlerin – Ethereum ve diğerlerinin – üçe ve dörde katlanmasını bekliyorum.”

Bitcoin’in fiyatının yakında 100.000 dolarlık dönüm noktasına ulaşacağını tahmin eden kişilerin listesi büyümeye devam ediyor. Bu, Wall Street Kurdu Jordan Belfort, Fundstrat Global Advisors’ın Yönetici Ortağı Tom Lee, Blockstream CEO’su Adam Back gibi önemli isimleri içeriyor. 

En büyük Bitcoin eleştirmenlerinden biri olan Peter Schiff’in bile varlığın böyle bir fiyat seviyesine çıkabileceğine inandığını belirtmekte fayda var. Ekonomist geçtiğimiz günlerde, konuyla ilgili olumsuz tutumunu korumasına rağmen, 2011 yılında BTC’yi ilk duyduğunda satın almamasının “büyük bir hata” olduğunu itiraf etmişti.

“1 Milyon Dolar”

Şirketin analizine dayanarak Kevin Wadsworth, Bitcoin için daha da iyimser bir gelecek çizdi. Ona göre Bitcoin dört yıl içinde 1.000.000 dolara fırlayabilir. Analist ayrıca, bu tür fiyat olaylarını tahmin ederken Northstar & Badcharts’ın analizinin %90-95 başarı oranına sahip olduğuna dair güvence verdi:

“Muhtemelen 2025 civarında 1 milyon dolarda olacağız.”

Kısa vadeli fiyatla ilgili olarak Wadsworth, kendisini “ihtiyatlı bir şekilde yükseliş yanlısı” olarak nitelendirdi. Onun için 51.000 doların üzerine çıkmak çok önemli. BTC bunu başaramazsa, USD değeri bir kez daha ralliye başlamadan önce 25.000 dolar seviyesine gidebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x