Teksas’ta Toplantı Düzenleyen Bitcoin (BTC) Madencileri ile Petrol Üreticileri İş Birliği Yapabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Teksas’ta Toplantı Düzenleyen Bitcoin (BTC) Madencileri ile Petrol Üreticileri İş Birliği Yapabilir

Kooperatif madencilik olanaklarını tartışmak için Teksas’ta buluşan Bitcoin madencileri ile petrol üreticileri aralarındaki işbirliğini görüştü.

bitcoin madenciligi zorluk seviyesi dusuyor

Kooperatif madencilik olanaklarını tartışmak için Teksas’ta buluşan Bitcoin madencileri ile petrol üreticileri aralarındaki işbirliğini görüştü.

Petrol üreticilerinin Bitcoin madencileri ile Houston’da yaptıkları belirtilen toplantıda gelecek dönem madencilik faaliyeti konusunda işbirliği olanaklarının ele alındığı öğrenildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Toplantıya 200’den fazla yatırımcının katıldığı, petrol üreticilerinin Bitcoin madencilerine tesis içi alanlar önerdiği, bu sayede madencilerin enerji arzında avantaj sağlayabilecekleri kaydedildi.

Toplantıyı organize edenlerden biri olan Parker Lewis, bu iki grup arasında iyi bir buluşma düzenlenirse madencilikle enerji bağlantısı sayesinde Houston’ın bu konuda iyi yönlü bir patlamaya gidebileceğini düşündüğünü dile getirdi.

Bitcoin madencisi ve petrol üreticisi olan Hayden Griffin Haby, Bitcoin madenciliğini duyduğunda, bunu yapması gerektiğini belirterek şunları söyledi;

“Atmosfere zarar veren işler yapmak yerine daha çok para kazanabileceğiniz ve çevre dostu olan Bitcoin madenciliği işini duyduğumda bu işi kaçırmamam gerektiğini düşündüm.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x